У Володимирі тріщить один з найстаріших житлових будинків. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • У Володимирі тріщить один з найстаріших житлових будинків. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 05.09.2022 / 0 Коментарів

Багатоквартирний будинок, що на вулиці Ковельській, 4 у Володимирі, збудований у 1964 році. 10 років тому жителі помітили тріщини у квартирах та почали з'ясовувати  причину.  

Про це розповіла Суспільному мешканка будинку Людмила Ковальчук.

Тріщини у стінах по одному стояку є на другому, третьому та четвертому поверхах будинку, каже Людмила Ковальчук. Упродовж останнього року шпарина збільшується.

«Вже три рази комісії в мене були протягом десяти років. Останній раз вони фотографували, сказали будуть робити», – розповідає жінка.

Це один із найстаріших будинків житлового фонду міста, розповів комунальник Роман Лисюк. Причину виникнення тріщин жильці вбачають в аварійному стані підвалу. Вперше сюди люди потрапили з початком повномасштабної війни в Україну. Тоді підвали відкрили для мешканців.

Зі слів Романа Лисюка, підвальне приміщення продали понад 10 років тому. Воно було закритим.

«Таке відчуття, що цоколь приміщення була вибрана земля. Через що відбулося незначне просідання нижніх шарів кладки, а це послаблює плити перекриття», – говорить Роман Лисюк.

Мешканці багатоповерхівки звернулись до міської влади. Заступник міського голови Ярослав Матвійчук розповів, що особу власника підвалу встановили. Проєктна група уже працює над документацією.

Зі слів Ярослава Матвійчука, проєктну документацію та роботи з укріплення приміщення мають виконати до кінця поточного року.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *