Як підопічні геріатричного пансіонату в Луцьку готують виставу. ВІДЕО

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Як підопічні геріатричного пансіонату в Луцьку готують виставу. ВІДЕО
image
Віктор Гордійчук / 26.12.2022 / 0 Коментарів

Мешканці Луцького геріатричного пансіонату майже щодня збираються на репетиції новорічної вистави. На сцені гратимуть разом із переселенцями, які нині мешкають в пансіонаті.

Про це розповіла культорганізаторка закладу Тетяна Саламан, інформує Суспільне.

Зі слів керівниці закладу Алли Гнатюк, у Луцькому геріатричному пансіонаті зараз проживає 189 людей, з них - 50 переселенців. Наразі вільних місць для поселення в пансіонаті немає.

Виставу поставили за мотивами казки "Пан Коцький".

"Є люди, які люблять творчість, театр, просто хочуть щось робити. І от ми вирішили що ми поставимо казку про пана Коцького. Якось ми так дружненько взялися, в нас тут є і з Харкова переселенці, з Луганська і постійні мешканці", – говорить культорганізаторка.

У постановці бере участь Віталій Татаренко. Чоловік – з Луганська. У пансіонаті проживає два місяці. Каже, що до вистави долучився, щоб не сидіти на місці: "При першій можливості своїми силами виїхав звідти (в Луганщини – ред.). В мене травма ще 2009 року, я після того став інвалідом. Треба якось займати себе, бути корисним для людей".

Пів року в пансіонаті мешкає 74-річна Людмила Щасливець. Жінка розповіла: без діла не може, тому завжди бере участь в усіх заходах, які проводять у пансіонаті.

"Я в’яжу носки, в’яжу на шию, щоб було тепленько. Пишу вірші, пишу різні дописи, сценарії. Раніше трошки ходила на кухню помагала, зараз не маю часу фізично. Зараз свят багато, треба сценку приготувати", – каже мешканка геріатричного.

Виставу мешканці геріатричного планують показати у четвер, 29 грудня.

Нагадаємо, мешканці Луцького геріатричного пансіонату в арттерапевтичному кабінеті виготовляють окопні свічки, б’ють горіхи для сухпайків та плетуть кікімори.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *