Зеленський, Єрмак, ми любимо Україну, — волонтери з Швеції

  • Головна
  • ВІДЕО
  • Зеленський, Єрмак, ми любимо Україну, — волонтери з Швеції
image
Наш Інсайдер / 03.06.2023 / 0 Коментарів

На Волині 36 волонтерів з об'єднання "Ukrainahjälpen Filippus" впродовж шести днів побудували склад, який може трансформуватися під спортивний зал для дітей у містечку для переселенців.

Ініціатором цього проєкту став керівник благодійного фонду "Шведський центр допомоги" на Волині Сергій Порохнавець.

"Закінчення шести насичених днів будівництва та завершення наступного етапу нашого розвитку. Дякую Богу та всім друзям. Велика міжнародна команда. Чудовий приклад того, як можна відновити Україну.  Бог добрий", - такими словами прокоментував він подію у Facebook.

36 шведів представляли різні громадські організації, які об'єдналися, щоб допомогти українцям під час війни з росією. Зауважимо, що вони не лише виконали будівельні роботи, а й привезли матеріали для зведення згаданих об'єктів.

Приємно відзначити, що волонтери приїхали в футболках з зображенням лідерів українського народу - Президента Володимира Зеленського, голови ОПУ Андрія Єрмака, головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та керівника ГУР МО Кирила Буданова. Шведи розповіли, що саме ці чотири людини стали обличчям боротьби українського народу з ворогами та чудово доповнюють один одного в обороні нашої держави.

 

Також волонтери зняли таке відео після завершення робіт.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *