Чи буде вторгнення Росії та коли закінчиться збройний конфлікт – прогноз астролога

  • Головна
  • ВІЙНА
  • Чи буде вторгнення Росії та коли закінчиться збройний конфлікт – прогноз астролога
image
Яна Пасевич / 26.01.2022 / 0 Коментарів

Останні кілька днів українські та закордонні ЗМІ рясніють заголовками про можливе вторгнення російських військ в Україну та ледь не повномасштабну війну. Деякі країни відкликають послів з України, та надають нашій державі військово-технічну допомогу.

Чи перейде загострення на кордоні України в активну фазу та що віщують зорі розповів київський ведичний астролог та психолог Роман Гаврилов на своєму ютуб-каналі.

Астролог зробив гороскопи України та Росії засновані на даті Днів Незалежності цих країн.

«В України складний гороскоп. Це багатостраждальна країна, яка нібито має потенціал до спілкування, співпраці з іншими країнами, але при цьому їй постійно щось заважає. Внутрішні конфлікти заважають цій країні нормально існувати. Сильні патології є в карті України.

Якщо би вона була людиною – її життя було б доволі складне. Що ми по суті і бачимо в історії України – з незалежністю все відбувається доволі непросто. Але тим не менше вольові характеристики та працездатність українців та України доволі велика. Люди доволі багато трудяться та намагаються позитивно дивитися на світ. І завдяки цьому, можливо, в Україні й відбуваються зміни. Але тим не менше, доля складна.

З точки зору України війна, яка триває доволі довго, загострилася зовсім недавно в листопаді-грудні 2021 та продовжиться до літа 2024 року. Але ймовірність повномасштабної війни дуже маленька. І, швидше за все,  після березня 2021 року це буде проходити в дипломатичній площині. Цей конфлікт викликаний впливом планети Венери, а Венера рідко створює щось сильне. Ближче до літа дипломати працюватимуть більше, ніж військові. Сучасний світ не передбачає якісь війни, адже ми живемо у час конс’юмеризму і капіталів, а всі ці війни порушують економічний зв’язок між людьми, порушують економіку як конкретних країн так і глобально. Тому за гороскопом України все це вирішать дипломатично.  

Україна доволі успішно створює союзи та налагоджує відносини. І цими сильними сторонами, сподіваюся, ця країна буде користуватися і надалі, а до чогось серйозного, до махання кулаками, не дійде.

Гороскоп Росії

У Росії зараз період доволі ізоляційний. Якби Росія була людиною, то хотіла, щоб її ніхто не турбував і вона мала змогу вирішувати якісь свої внутрішні процеси, переосмислити все, зробити висновки, зрозуміти, що робити далі.

Входячи з карми, позиція яку зайняла Росія – це позиція оборони, свого спокою, ізоляції, незалежності. Ті процеси, які відбуваються в Україні, Росії заважають і вона вживає відповідні заходи.

Позиція Росії – збереження своїх інтересів, своєї ізоляції, щоб ніхто «не ліз в душу», не зближався з нею. Коли людина хоче зануритися в свої думки, якісь внутрішні трансформації, вона не дуже схильна зближатися з кимось, поки момент відходу в печеру не пройдений  і внутрішня трансформація ще не відбулася. Тому в Росії зараз така ізоляційна політика, внутрішнє переосмислення своїх позицій, що робити далі, плани довгострокові, масштабні, куди рухатися далі. Крім того, у Росії зараз період, який викликає високу чутливість до зовнішньої політики, якихось переговорів, якась нервозність в том плані. Тому, якщо і вести якусь дипломатію з Росією, варто бути максимально обачливим, ніжним. Чутливість висока, вона може привести до якихось запальних незрозумілих висловлювань, вчинків.

З одного боку, висока чутливість це добре, тому що так йде внутрішній перегляд того, що відбувається в країні, але з іншого боку така чутливість може викликати якість нестандартні вчинки. Якщо людина схвильована, то не варто жартувати над нею, погрожувати… Потрібен м’який, ніжний підхід, щоби все заспокоїлося і можна було якийсь діалог розпочати.

З точки зору глобальних транзитів, впливу планет, карми, яка впливає на всіх людей – зараз всі глибоко переосмислили те, що відбувалося упродовж останніх років. Обмеження людей ззовні  дало поштовх до самозаглиблення, люди почали більше читати, дізнаватися, формувати власну думку. І люди хочуть відійти від цього, вже всі награлися в ці обмеження. Люди хочуть вже вийти назовні, і в березні ці зміни будуть відбуватися.

Люди будуть більше займатися стосунками, спілкуватися. І події глобальні, що зараз відбуваються, будуть відходити на другий план, тому що людям це набридло. І військові події перейдуть у формат спілкування, угод, відбудеться переосмислення конфлікту. Буде нове розуміння дійсності. Можливо, люди ухвалять рішення, які задовільнять всіх, принаймні погасять цей конфлікт, щоб був час відновитись економіці і, щоб люди могли пожити спокійно. Люди зрозуміють, що потрібно з цим жити, нема сенсу це заперечувати, боротися, потрібно навчитися будувати своє життя далі. у кожного є свої справи: сім’я, бізнес, стосунки, інтереси. Це все потрібно побудувати в комфортних умовах в нових реаліях. Багато хто буде переглядати свої доходи, бізнес, виходячи з нових реалій. Буде реформуватися банківська система. Все буде входити в нове русло.

Якщо підсумувати те, що ми сказали, то цей  конфлікт, що відбувається десь з листопада-грудня, він швидше за все до березня в гострій формі буде відбуватися. З березня все почне відкриватися, спілкуватися. Емоції вщухнуть, почнеться довірливе спілкування.

Раніше ми писали про думку політолога, учасника воєнних дій Тараса Літковця щодо військової ситуації в Україні. 

Нагадаємо, нещодавно наше видання публікувало Військовий прогноз на 2022 рік, в якому ми поспілкувались з експертами про те, чи готуватись волинянам до війни, а також спробували розібратись чи доцільно запроваджувати обов'язковий військовий облік для жінок

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *