Завантаження...

#дискутує

#сповіщає * #дискутує

«Швидка» не забирала трупи» – очевидець розгону в Казахстані. ФОТО

У країні тривають затримання учасників акцій протесту, яких влада називає “терористами”. Так, станом на ранок до органів поліції доставили 5,8 тис. осіб. Було порушено 125 кримінальних справ.

Один із лідерів подавленої владою акції протесту, яка відбувалсь на центральній площі міста Алмати в інтерв'ю Сибирь.Реалии 64-річний політичний активіст та правозахисник Мейрхан Абдуманапов розповів про те, як це було.

Оля Коновалова / 09.01.2022

#дискутує

ЛаZорко шоу: п'ятий випуск

У новому випуску ЛаZорко шоу ви дізнаєтесь, за яку дачу митник віз у Київ 700 000 доларів, як влада Луцька готується до повернення Януковича та, де у Луцьку взяти березовий фреш.

Оля Коновалова / 11.06.2021

#дискутує

ЛаZорко шоу: четвертий випуск

У четвертому випуску LaZorko шоу ви дізнаєтесь про те, як врятуватись від спеки; чим долетіти до Білорусі; хто випадково знайшов 960 кг кокаїну та чим обурені жителі Ковеля.

Оля Коновалова / 28.05.2021

#дискутує

ЛаZорко шоу: третій випуск

У третьому випуску LaZorko шоу ви дізнаєтесь про те, чому «сусіди» Медведчука боялись, що йому подряпають авто, а генпрокурорка Ірина Венедиктова могла б пустити сльозу; в чому Гордон звинуватив Порошенка; як реконструкція проспекту Волі може допомогти СБУ та про підпільну доставку від МкДональдс.

Оля Коновалова / 14.05.2021

#дискутує

ЛаZорко шоу: другий випуск

У другому випуску LaZorko шоу ви дізнаєтесь про те, де у Луцьку взяти сурогат, куди віддати кліщів на перевірку і як Ілля Кива захищав наукову роботу.

Оля Коновалова / 30.04.2021

#дискутує

ЛаZорко шоу: перший випуск

У студії Insider Media Іван Лазорко висловлює власний погляд на новини Волині, України та світу.

Оля Коновалова / 10.04.2021