500 000 гривень для обстеження волинян на ракові захворювання збирають благодійники

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • 500 000 гривень для обстеження волинян на ракові захворювання збирають благодійники
image
Оля Коновалова / 22.10.2021 / 0 Коментарів

В рамках кампанії «Фандрейзимо задля підтримки жіночого здоров’я» за фінансової підтримки фонду Zagoriy Foundation Фонд боротьби з раком планує зібрати 500 000 гривень.

Про це інформують на сторінці Фонду боротьби з раком. 

"Що ми зробимо, зібравши 500 000 гривень?

- У 2022 році за зібрані кошти організуємо 120 виїзних обстежень жінок Волині на передракові стани та рак шийки матки.

- Мінімум 7000 жінок із віддалених сіл області отримають шанс безкоштовно обстежитися на рак шийки матки у висококваліфікованого лікаря.

- Орієнтовно 150 випадків онкології та 700 передракових станів будуть виявлені під час оглядів (зважаючи на статистику, яку ми маємо за результами наших обстежень у 2021 році). Це дозволить врятувати життя!", - йдеться в повідомленні.

Нині Фонд боротьби з раком – одна з небагатьох благодійних організацій в Україні, яка займається системним скринінгом населення на ракові захворювання. Але наша робота була б неможливою без безлічі людей, які вірять у нас і допомагають коштами! На прикладі Волині ми покажемо населенню всієї України, що смертість від раку можна зменшити в рази!

У 2019 році на Волині діагноз «рак шийки матки» був встановлений 75-ти жінкам, 34 (!) з них померли. Головна причина такої високої захворюваності та смертності — відсутність профілактичних заходів (вакцинації проти вірусу папіломи людини) та низький рівень виявлення передракових станів і раку шийки матки на ранніх стадіях через відсутність скринінгових програм. Скринінг — це тестування людей із групи ризику у період, коли симптоми ще не проявляються.

Цьогоріч ключовим проектом, яким допоможе втілити кампанію «Фандрейзимо задля підтримки жіночого здоров’я» буде акція із пошиття та продажу ялинкових прикрас із фетру «Тепла іграшка надії».

Під час акції:

- люди шитимуть гарні ялинкові іграшки з фетру, які виставлятимуть на продаж;

- відбудеться серія відео майстер-класів та офлайн-майстерок, де можна буде навчитись власноруч створювати дива, а також пожертвувати кошти для людей, які хворіють на рак.

- починаючи з 1 грудня, усі охочі за символічну ціну (від 25 гривень) зможуть купити новорічні сувеніри для себе рідних чи колег. Іграшки можна буде купувати окремо або наборами. До слова, компанії можуть купувати прикраси для своїх ялинок у корпоративних кольорах.

Усі зібрані кошти спрямують на організацію безкоштовних для населення виїзних обстежень на рак шийки матки та інші заходи, мета яких – рання виявлення онкохвороб.

У минулі роки до акції «Тепла іграшка надії» долучилися сотні волинян та жителів інших регіонів, які шили прикраси та передавали нашій команді.

Якщо ви хочете долучитися до пошиття іграшок, бажаєте, аби ми прийшли у ваш колектив із майстер-класом, чи маєте інші ідеї щодо своєї участі у «Теплій іграшці надії», скажіть нам про це. Контакти: 0954807588 (координатора акції Анна Єкименко-Поліщук) або 095 890 0632 (керівниця Фонду боротьби з раком Марія Адамчук-Коротицька).

Проект «Фандрейзимо задля підтримки жіночого здоров’я» впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *