«Бандерштат» буде після Перемоги

image
Оля Коновалова / 20.07.2022 / 0 Коментарів

Через війну фестиваль «Бандерштат» переносять. Як повідомляють організатори заходу, зараз не можна нехтувати безпекою відвідувачів, учасників фестивалю та команди.

«За декілька тижнів ми мали б зустрітися на Бандерштаті. Обійматися біля ватри, без жодного остраху дивитися в небо та насолоджуватись найкрасивішими заходами сонця. Вночі шукати свій намет серед сотні подібних, а зранку прокидатися під звуки саундчеків, одночасно ненавидіти весь світ і почувати себе найщасливішими людьми в ньому. Слухати Жадана, надихатись історіями учасників гутіркової сцени, а ввечері вриватись у слем-паті на Бандерштаті. Ловити сотні мурах під час виступу Один в каное, а весь післяфестивальний місяць з усмішкою та краплею смутку переглядати фотозвіти.

Натомість ми маємо кляту русню, яка руйнує все, що бачить на своєму шляху: наші міста, будинки, життя…

Ми не можемо нехтувати безпекою відвідувачів, учасників фестивалю та команди. Тому змушені повідомити про перенесення звичного для всіх Бандерштату. Придбані квитки залишаються дійсними і наша зустріч обов’язково відбудеться, але після Перемоги!», - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *