«Чоткий паца» з Рівного нищить окупантів на сході України. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • «Чоткий паца» з Рівного нищить окупантів на сході України. ФОТО
image
Оля Коновалова / 06.05.2022 / 0 Коментарів

Іван Мартинов, відомий інтернет-спільноті як «Чоткий паца з Рівного», без жалю знищує окупантів у складі окремої єгерської бригади на Донецькому напрямку.. Саме його фраза — «це мєрзость», сказана про економічну ситуацію в 2014 році, — стала одним із найпопулярніших мемів далеко за межами вебпростору. Повідомляє Операція об'єднаних сил.

Сьогодні «Чоткий паца» впевнений: «Москалі — це мєрзость».

Попри широку популярність Івана та його інтернет-діяльності, мало хто знає, що він брав активну участь у Революції Гідності, воював у складі добровольчого батальйону, потім підписав контракт із ЗСУ, де відслужив 5 років.

«Дембель» вийшов не дуже тривалий: «Після служби приїхав до батька, три місяці відпочив і знову довелося йти на війну», — розповідає український воїн.

Він пам’ятає, як 24 лютого ще крізь сон почув, що летять російські ракети. «Подзвонили із сільради: Ваня, збирайся! Я заварив собі кави, але і попити її не встиг — приїхала машина, і от я вже у військкоматі», — згадує піхотинець 68-ї єгерської бригади.

Після перемоги «Чоткий паца» Іван Мартинов планує одружитися та поїхати подорожувати — подивитися на світ без рашистської гидоти.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *