Меблі від МебельОК – увага на спальню

image
Іра Поліщук / 25.06.2024 / 0 Коментарів

Сучасний споживач висуває дуже високі вимоги, коли мова йде про предмети інтер’єру. Тобто ми намагаємося оточити себе речами якісними, стильними та практичними одночасно.

Тому меблеві виробники пропонують колекції, які включають саме такі меблі – ергономічні та виконані з екологічної сировини, практичні та функціональні, здатні вписуватися в різні приміщення і забезпечувати комфорт. А при цьому ще всі модулі мають відрізнятися красивим зовнішнім виглядом, а їх фасони – відповідати трендам. Відвідавши сайт інтернет магазину МебельОк, розумієш як багато різних меблів доступні покупцям. Але особливу увагу варто приділити саме модулям, які використовуються для облаштування спальні, дитячої чи іншим приміщенням, в яких ми проводимо майже третину свого життя. Так, десь третину свого життя ми витрачаємо на сон. Тому, обираючи меблі саме для сну, треба приділяти особливу увагу і їх якості, і ергономіці конструкцій, і безпечності матеріалів.

Поради сомнологів, до яких варто дослухатися

Те що меблі для сну мають бути безпечними та комфортними це зрозуміло. Але чомусь інколи покупці про це забувають. Та, обираючи модулі для облаштування саме місця для сну і відпочинку, варто дослухатися не тільки до порад стилістів інтер’єру,  а і таких спеціалістів як сомнологи.

Не варто економити на якості ліжка, особливо на матраці! Він має бути досить твердим і відповідати вашому зросту та вазі. Оскільки ви плануєте використовувати його багато років, варто вибрати найбільш підходящу та зручну модель для вас. Добре що ліжка представлені на всі смаки, бюджети і навіть фізичні параметри.

Але спальня то не тільки про ліжко. У цьому приміщенні має бути лад і продуманий інтер’єр. Тому доповнити зручне місце для сну варт спеціальними модулями для розміщення та зберігання різних речей.

Залежно від наявного простору доступні різні практичні якісні меблі: комоди, шафи, письмові столи, туалетні столики, гардеробні на замовлення, тумбочки. Це дозволяє уникнути розкиданого скрізь одягу. Захаращена спальня може стати синонімом стресу, заважати спати та навіть викликати проблеми зі здоров’ям у довгостроковій перспективі. Виберіть шафу, достатню для зберігання більшості предметів гардеробу. Ваша кімната не може похизуватися великою кількістю вільних квадратних метрів? Цю проблему вирішить шафа купе. Вона містка при цьому не потребує додаткової площі для відкривання дверей.

Безперечно, окрема гардеробна – найкраще рішення для оптимізації зберігання. Як правило, це легкодоступний простір, який чудово поєднує в собі естетичний дизайн із великою функціональністю. Тут є полиці, штанги, розташовані на різній висоті, висувні ящики, які створюють добре організований простір. Але якщо можливості виділити окреме приміщення під гардеробну немає, то завжди знайдеться спосіб вирішити питання зберігання та розміщення речей. Для цього підійдуть:

  • Шафи купе;
  • Пенали;
  • Комоди;
  • Приліжкові тумби;
  • Підліжкові висувні ящики. Дуже вдала ідея і її частенько використовують меблеві фабрик при розробці конструкції багатофункціонального і дуже практичного сучасного ліжка.

Консультанти MebelOk також радять звертати увагу на матеріали, які використовуються при виготовленні меблів. Але ті конструкції які доступні на сайті інтернет гіпермаркету гарантовано виконані з безпечної сировини, яка відрізняється зносостійкістю, витривалістю та має цілий набір класних експлуатаційних характеристик. Тому всі меблі на МебельОк варті вашої уваги і відповідають самим суворим стандартам.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *