Олександр Рудик, що травмувався в Луцькому AdrenalinCity — прийшов до тями

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Олександр Рудик, що травмувався в Луцькому AdrenalinCity — прийшов до тями
image
Віктор Гордійчук / 02.12.2021 / 0 Коментарів

7 листопада в спортивно-розважальному комплексі «AdrenalinCity» внаслідок нещасного випадку важко травмувався гравець команди Olam Kesef Олександр Рудик.

У хлопця пошкоджені шийні хребці та діагностовано черепно-мозкову травму. Тривалий час Олександр перебував у штучній медикаментозній комі та от нещодавно стало відомо, що його стан покращився, але наслідки для здоров'я виявилися дуже серйозними.

Про це написав на своїй Facebook сторінці його товариш Сергій Вишневський, який не просто підтримує інформаційно, а й оголосив збір коштів для порятунку товариша. Він публікує чеки та щоразу звітує про кожну зібрану суму.

Батьки, родина та близькі друзі щиро дякують за допомогу у лікуванні Рудика Олександра! Сашу перевели в нейрохірургію, почав трохи говорити , сам їсть, надіємось що і надалі буде йти швидко на поправку🙏🙏🙏 Додаю оновлені чеки та попередню суму витрат!!! Ліки - 5457.70 грн, медичні послуги - 4250 грн! Ми звітуємо не тільки тому що хтось вірить чи не вірить куди йдуть кошти та яка сума, а й тому щоб друзі, знайомі бачили потік коштів, вразі чого щоб якщо буде потрібно щоб ще допомогти!!!

Редакція Інсайдер Медіа бажає Олександру Рудику швидкого одужання та просить долучитися усіх, кому небайдужа доля молодого спортсмена.

Номер банківської карти Рудика Олександра 5168 7451 1412 3372

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *