Що роблять у музеях, щоб збільшити кількість відвідувачів. ВІДЕО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Що роблять у музеях, щоб збільшити кількість відвідувачів. ВІДЕО
image
Яна Пасевич / 18.01.2022 / 0 Коментарів

Багато хто вважає, що музей – це нудне місце з експонатами, які давно припали пилом і втратили свою цінність. Однак музей – це територія для пошуків. Чому його варто відвідувати і яку цінність несе мистецтво дізнавалась наша знімальна група.

В той час, коли більшість музеїв є в онлайн доступі важко переконати людей відвідати його особисто.

Історик Андрій Павляшик вважає, що за останні 10 років відвідувач суттєво змінився і у сучасного туриста з’явився запит на інтерактивність.

Думка історика щодо державних музеїв однозначна - потрібно переглядати умови їх існування, щоб залучати  більше туристів та грошей.

Для того, щоб заклад успішно функціонував, приваблював та примножував потік туристів, важливо дотримуватися правила «Трьох К», –  вважає Засновник музею сучасного українського мистецтва  Віктор Корсак.

Перше «К» – Концепція. В основі має бути ідея. Друге «К» - Колаборація – співпраця з іншими музеями, обмін колекціями, виставками та максимальне наближення до суспільства.

Також Віктор Корсак вважає, що у кожному музеї має бути одержима людина, яка зробить об’єкт відомим та привабливим для відвідувача. Не менш важливим є об’єднання якомога більшої кількості культурних та історичних речей в одному місці.

Поряд із цим є музеї, які цікаві своєю первозданністю. Як приклад - садиба Косачів, яка зараз в процесі реконструкції

Кожен музей по своєму цікавий і повинен знайти свого відвідувача. Тож дуже важливо у час новітніх технологій застосовувати їх не втрачаючи при цьому свою унікальність.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *