Швейне підприємство з Краматорська "оселилось" на Волині. ФОТО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Швейне підприємство з Краматорська "оселилось" на Волині. ФОТО
image
Оля Коновалова / 17.05.2022 / 0 Коментарів

У селищі Турійськ відтепер працює ТОВ "Варно" – підприємство, на якому шитимуть чоловічі сорочки.

Тут працюватимуть не лише місцеві, а й переселенці, інформує Волинський обласний центр зайнятості. 

Власник підприємства Євгеній Кушнір розповів, що до активної фази війни мав бізнес у Краматорську. Більш, як двадцять років він у швейному бізнесі. Свого часу його працівники навіть відшивали сорочки для бренду Вороніна.

Зараз же мають замовників закордоном, тож наразі й планують працювати на експорт. Виробничі потужності підприємства розташовані у колишньому Будинку школяра. 

У перший робочий день на підприємство завітав очільник обласного центру зайнятості Роман Романюк. За його словами, зараз дуже важливо розвивати економіку й працювати.

"Дякую за те, що обрали Волинь для свого бізнесу. Бажаю плідної роботи та хороших замовників", - звернувся він до керівництва та додав, що з задоволенням придбає нову сорочку, яку шитимуть тут.

Директорка ТОВ «Варно» Інна Калєкіна розповіла, що це лише перший цех, де відшиватимуть вироби. В планах відкрити ще два: розкрійний та пакувальний. Загалом тут працюватиме до ста людей. До речі, дехто з колишніх робітників, які були у Краматорську, теж переїхав до Турійська. Так, на цьому підприємстві працюватимуть, а заразом і навчатимуть «новачків» семеро переселенців.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *