У Луцьку спортсмени боролись, як справжні козаки

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • У Луцьку спортсмени боролись, як справжні козаки
image
Іра Степановська / 18.10.2021 / 0 Коментарів

Впродовж 16-17 жовтня у Луцьку відбувся відкритий Кубок Луцька з національного виду спорту рукопашу гопак. У турнірі взяли участь близько трьохсот спортсменів, які представляли 14 клубів з шести областей України.

Організаторами змагань виступив «Спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць» спільно з Федерацією рукопашу гопак України. 

«Федерація рукопашу гопак – це та організація, яка займається відродженням національного виду бойового мистецтва. Це одна із фундаментальних основ нашої культури. Україна повинна любити, поважати і розвивати своє, унікальне. Коли в нас це є – я вважаю, варто це показувати світові. Тому кубок Луцька зосереджений на популяризації цього національного виду спорту.

Мене дуже надихають посмішки спортсменів, які перемагають, емоції учасників, які програли, але отримали важливий досвід. Після поєдинків ми будемо все аналізувати. Але змагання пройшли з мінімумом травматизму і без збоїв у програмі», – каже організатор змагань, керівник спортивного клубу козацьких бойових мистецтв «Герць», очільник Луцької міської федерації рукопашу гопак та головний суддя змагань Роман Ковальчук.

Спортсмени віком від 8 до 20 років змагались у різних вагових категоріях.
На турнірі була додаткова підкатегорія фестивального формату однотан – це бій з уявним суперником і боротьба навхрест. У цьому брали участь діти від 4 до 8 років.

У боротьбі за Кубок Луцька враховувався індивідуальний та загальнокомандний рейтинг учасників.
За результатами останнього першість здобула команда луцьких спортивних клубів: Спортивний клуб козацьких бойових мистецтв «Герць», клуб бойових мистецтв Garda, Бійцівський клуб «BUSHIDO», Спортивний клуб бойових мистецтв «Фенікс», Клуб бойових мистецтв «Прайд» та Спортивний клуб змішаних єдиноборств «Воїн», команду якого представив 51 спортсмен з Луцька та Ківерців.

Команда ковельчан зі спортивного клубу «СІЧ» стала срібним призером Кубка Луцька з рукопашу гопак. А третє місце посів хмельницький спортклуб «Успіх»

Головний тренер спортивниого клубу «Воїн» Андрій Зінчук, зазначив:
«Я вважаю, що ми достойно виступили на цих змаганнях. Кожен із наших «воїнів» мав можливість показати, на що він здатен. Підготовка наших спортсменів на високому рівні. Для нас було важливо показати видовищний та професійний бій».

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *