Учні луцької гімназії вчаться, як долати насилля

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Учні луцької гімназії вчаться, як долати насилля
image
Оля Коновалова / 23.11.2021 / 0 Коментарів

У гімназії №4 ім. Модеста Левицького впродовж двох місяців реалізовується проєкт «Школа Миру».

Він покликаний навчити дітей та педагогів правильно комунікувати, вирішувати конфлікти за допомогою медіації та створювати якісне освітнє середовище.

В рамках проєкту діти та викладачі мають змогу співпрацювати зі школами з інших міст України, реалізовувати спільні заходи та обмінюватись думками і досвідом як спільно долати насильство, булінг, кібербулінг та шкідливі навички.

Днями на базі гімназії відбувся освітній онлайн форум учасників Проєкту «Школа Миру». Форум відбувався на платформі Zoom, до участі долучились директор гімназії Олександр Мишковець, директорка ГО «Поруч», координаторка проєкту Марія Тищенко; головний спеціаліст відділу дошкільної, середньої загальної освіти департаменту освіти Луцькради Людмила Клиш; начальник сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області Інна Остапович; начальник відділу молодіжної політики департаменту молоді та спорту Луцької міської ради – Заріна Дацик; педагоги гімназії; учасники проєкту «Школа Миру» з м. Копичинці (Тернопільська область) ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія №1; учасники проєкту школа №2 місто Каховка; команда ГО Поруч – Данило Тищенко, Ольга Воропай.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *