В Колодяжному затопило «білий будиночок» Лесі Українки

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • В Колодяжному затопило «білий будиночок» Лесі Українки
image
Іра Поліщук / 26.02.2023 / 0 Коментарів

У «білому будиночку» Лесі Українки, що в Колодяжному на Волині, затопило підвал. Вода перед входом закриває нижню сходинку, до того ж низ дверей та загалом дверної коробки постійно «стоїть» у воді.

Про це повідомила Оксана Важатко, очільниця Волинського краєзнавчого музею.

 «У день народження Лесі Українки, відвідала Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки. Був гарний захід, поговорили про Лесю і сьогодення, провели благодійний аукціон. Святковий настрій зник після того, як зайшла в щойно відреставровані меморіальні будинки», - написала вона.

Зі слів Оксани Важатко, недоліків у меморіальних будиночка багато, але справжньою катастрофою стало побачене затоплення підвального приміщення.

«Вода перед входом закриває нижню сходинку, рівень води 20 см. Низ дверей та коробки у воді. У будинку, попри те, що постійно опалюється, висока вологість... Вода стоїть ще з осені, але такого рівня ще не було», - коментує директорка обласного краєзнавчого музею.

«У ПКД передбачено і зроблено 2 типи гідроізоляції. Фахівці, відгукніться. Може бути так, щоб гідроізоляція так працювала? Ми вже зверталися з листом-претензією до Житлобуда-2 з приводу цієї ситуації. Отримали відписку, що визначення рівня ґрунтових вод не передбачене ПКД. І як це вирішує питання непрацюючої гідроізоляції?» - цікавиться жінка у дописі.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *