Волиняни вибороли низку нагород на чемпіонаті України. ФОТО

• ЛАЙФ
  • Волиняни вибороли низку нагород на чемпіонаті України. ФОТО
image
Віктор Гордійчук / 07.02.2023 / 0 Коментарів

На чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у Києві волинські спортсмени здобули цілу колекцію медалей.

Про це у фейсбуці повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

У змаганнях участь взяли легкоатлети з 24 регіонів України, серед них і команда Волині, яка показала чудові результати. Зокрема у командних підсумках серед ДЮСШ перше місце посіла команда Любешівської дитячо-юнацької спортивної школи.

В особистому рахунку золото здобула Оксана Лук’янович у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м, срібним призером чемпіонату став Едуард Муравський у спортивній ходьбі на дистанції 5000 м, бронзову сходинку посіла Анна Борисюк у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м.

Також, спортсмен Ківерцівської ДЮСШ Станіслав Павлючук посів перше місце у бігові на дистанції 1500 м та друге місце у бігові на дистанції 3000 м.

Зазначимо, що у загальнокомандному підсумку збірна Волині посіла 6 місце.