23-річного насильника з Волині помістили до психлікарні

  • Головна
  • НОВИНИ
  • 23-річного насильника з Волині помістили до психлікарні
image
Назар Тарадюк / 10.01.2023 / 0 Коментарів

23-річного жителя Ковеля, якого підозрюють у зґвалтуванні хлопчика, помістили до Волинської обласної психіатричної лікарні.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду, пише Ковель.media.

Відомо, що підозрюваний має інвалідність другої групи, раніше не судимий.

7 листопада 2022 року близько 09:24 він прийшов у вбиральню для хлопчиків ліцею №3 імені Лесі Українки у Ковелі. Там він вчинив розпусні дії щодо хлопчика, якому не було чотирнадцяти років. Хлопчик злякався і втік, насильник теж пішов.

Ухвалою слідчого судді Ковельського міськрайонного суду щодо ковельчанина обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою до 8 січня 2023.

Відповідно до висновку судово-психіатричного експерта, підозрюваний страждав на недоумство в формі легкої розумової відсталості з вираженими поведінковими розладами та сексуальною розгальмованістю, що позбавляло його здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними.

Також експерт дійшов висновку, що психічний розлад у чоловіка у сексуальній сфері може спонукати його на злочини сексуального характеру щодо дітей. З врахуванням наявної суспільної небезпечності він потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді поміщення до спеціалізованого лікувального закладу.

У судовому засіданні захисник підозрюваного – адвокат, його законний представник і він сам не заперечували проти задоволення даного клопотання слідчого поліції про переведення з ізолятора до психлікарні.

Суд постановив змінити запобіжний захід переведенням до Волинської обласної психіатричної лікарні у селі Липини, що біля Луцька.

Нагадаємо, рожищенський районний суд визнав 63-річного жителя селища Благодатне винуватим у зґвалтуванні 7-річної дівчинки та вчиненні щодо неї розпусних дій.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *