У Луцьку планують збудувати новий парк на вулиці Набережній. Проєктно-кошторисна документація для будівництва вже затверджена, а загальна вартість проєкту сягає майже 50 мільйонів гривень.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання міськвиконкому 12 лютого, - пише «
До слова, місто перемогло у міжнародному транскордонному проєкті Європейського Союзу «Дике життя у великому місті: охорона та промоція дикої природи та біорізноманіття у Луцьку та Жешуві». Проєкт передбачає створення природного парку в районі річки Стир.
Згідно з технічними показниками, площа благоустрою сягатиме понад 10,3 га, а площа забудови – 264 м2. Загальна територія озеленення становитиме понад 58 тисяч квадратів. На ділянці панують облаштувати доріжки зі щебеню та терасної дошки. Загальний кошторис проєкту має становити 48,9 млн гривень, з яких:
- 35,5 млн – будівельні роботи;
- 3,7 млн – вартість устаткування;
- 1,4 млн – інші витрати;
- 8,1 млн – податок на додану вартість.
Нагадаємо: у Луцьку відремонтують міст через річку Стир на вулиці Шевченка, що поблизу Нової лінії. Позмагатися за підряд зголосилась одна фірма, яка до цього фігурувала у кримінальному провадженні щодо розкрадання бюджетних коштів на капремонті мосту на Львівщині.
Коментарів немає
Залишити коментар