Через «Ягодин» студент хотів виїхати за фальшивими документами

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Через «Ягодин» студент хотів виїхати за фальшивими документами
image
Назар Тарадюк / 02.04.2024 / 0 Коментарів

У Любомлі в режимі відеоконференції судили уродженця Миколаєва, студента 1-го курсу Біблійного інституту «БЕАР ВЕЛЛІ – Україна», який, підробивши документи, хотів виїхати за кордон.

Про це відомо з вироку районного суду.

У кінці грудня 2023 року в Telegram він замовив виготовлення фальшивих документів.

У Києві біля  ТЦ «Епіцентр» обвинувачений надав невстановленій досудовим розслідуванням особі копії свого паспорта громадянина України, ідентифікаційний код, довідку з місця реєстрації та фотокартку для подальшого використання під час виготовлення підроблених документів, а також 1500 доларів США за виготовлення підроблених документів.

8 січня 2024 року під час проходження прикордонного контролю в пункті пропуску для міжнародного залізничного сполучення «Ягодин» Волинської митниці він надав ці «документи» працівникам Державної прикордонної служби України.

У суд обвинувальний акт надійшов з угодою про визнання винуватості.

Суд обмежив обвинуваченого волі на 2 роки, але звільнив від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 1 року 4 місяців іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення.

Також з уродженця Миколаєва в користь держави стягнули 3786 гривень 40 копійок процесуальних витрат на проведення судової технічної експертизи.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *