РОМАН БОНДАРУК ВІДПОВІВ НА ЗАКИДИ АНДРІЯ КОЗЮРИ

image
Назар Тарадюк / 30.11.2023 / 0 Коментарів

Депутат Луцької міської ради від партії "Слуга народу" Роман Бондарук відповів на закиди щодо того, чому він не перебуває на фронті російсько-української війни. Каже, що це мають право визначати лише Генеральний Штаб та органи військового комісаріату.

Нагадаємо, 29 листопада під час сесії в депутата виникла перепалка з військовослужбовцем, депутатом обласної ради від ВО "Батьківщина" Андрієм Козюрою. Згодом той написав у Facebook звернення до Бондарука: 

"Жду тебе на Купянському напрямку в строю у нас в Батальоні (можеш ще прихопити хлопців в піхоту, бо її критично не вистачає) якщо звісно ще не передумав".

Натомість Бондарук відповів наступним чином:

«Безпрецедентні та безвідповідальні дії Андрія Григоровича є негативним прикладом загрози демократії та дестабілізації роботи депутатів Луцької міської ради.

Депутати, які обрані жителями територіальних громад як представники їхніх інтересів, повинні приймати рішення і голосувати за питання, підняті на сесії міської ради, добровільно, без залякування, погроз і тиску.

Нагадаю, Андрію Григоровичу, Україна – демократична правова держава, в якій панує Закон, визначений Конституцією України. І дії кожного українця, незалежно від статусу, особистих заслуг, віку, статі чи інших ознак, регламентуються саме Конституцією України, яка грунтується на праві вільного волевиявлення та свободі слова для кожного громадянина.

Відсутність здорової дискусії, конструктивного діалогу та показовий силовий виступ – це не ознаки демократичних цінностей, за які ми воюємо у цій війні. Зневага, погрози, демонстрація сили – це прояв слабкості , і це точно не ті методи, які об’єднують суспільство задля єдиної мети - перемоги ворога», - написав Бондарук.

Він зазначив, що щодо заяви про мобілізацію і зарахування в піхоту, то де, коли, кому і яким чином нести службу визначати мають право лише Генеральний Штаб та органи військового комісаріату.

«Применшувати або зневажати роль добровольчих формувань територіальних громад, які власними силами давали не одну відсіч ворогу, стояли та продовжують стояти на захисті важливих оборонних позицій – це відкрите невігластво, порушення всіх правил та норм військової етики та субординації, демонстрація порушення військової дисципліни та підпорядкованості.

Щодо мене - я не ховаюсь, не уникаю відряджень на передові позиції, чітко виконую накази та розпорядження Командування Сил ТрО і якщо мене призначено командиром ДФТГ Луцьк, то це означає, що я несу службу, виконуючи свій громадянський обов’язок згідно Конституції України. Прошу ознайомитись з Законом про основи національного спротиву та постановою Кабінету Міністрів України №1449 від 29.12.2021р. Окрім того, Андрій Григорович, вам особисто не відомі задачі та завдання, які покладені на мене як командира ДФТГ «Луцьк». Тому не доцільно фраєритися переді мною залякуваннями. Всі ваші слова адресонані мені публічно та в кулуарах демонструють вашу військову не компетентність та малообізнаність ,слабкість духу та здорового глузду.

Андрій Козюра, а щодо затикання рота та іншого хамства, хочете позмагатися зі мною в силі чи в компетенціях? В мене вистачає як знань, так і навиків з різних життєвих сфер. А до боротьби за незалежність України припрошувати мене не потрібно – бо я задіяний з першого дня війни.

Також, наголошую, активістів, незалежно від статі, в тому чисті і тих, хто був присутній сьогодні на засіданні міської ради, запрошую вступити до лав ДФТГ «Луцьк» Батальйону оперативного реагування «Луцьк». Так, у нас не платять заробітної плати, але ви матимете можливість нести службу по обороні та захисту міста Луцьк. Матимете змогу проявити свою активну громадянську позицію, зрозуміти і переконатись особисто у важливості задач, які виконують добровольці БОР «Луцьк»», - йдеться в дописі.

Нагадаємо, раніше депутат обласної ради, військовослужбовець Андрій Козюра жорстко відповів луцькому депутату Роману Бондаруку на критику.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *