Деякі луцькі школи досі без тепла: скільки ще чекати

image
Оля Коновалова / 18.10.2021 / 0 Коментарів

Опалювальний сезон у Луцьку стартував 11 жовтня. Тоді луцький міський голова Ігор Поліщук заявляв, що за міжопалювальний період ДКП «Луцьктепло» підготувалося до нового сезону і має 4 бригади для усунення поривів, аварійну бригаду 24/7, оновлену техніку. Окрім того, модернізували деякі котельнях та інші покращення. Та все ж у деякі луцькі школи і досі не подали тепло.

Як повідомили у ДКП «Луцьктепло» протягом тижня «тепловики» працювали над забезпеченням опаленням лікарняних та освітніх закладів і уже починають підключати опалення в усіх житлових будинках.

«ДКП «Луцьктепло» забезпечило подачу теплоносія до зовнішнього вводу всіх шкіл окрім кількох, де подати тепло неможливо через пориви. Зокрема, це Амбулаторія сімейної медицини, ДНЗ та школа в мікрорайоні Вересневе, де через порив зупинили роботу котельні на вул. Ранковій, 20а, але сьогодні роботи завершуються, і послугу буде надано. Разом з тим через пориви на тепломережах залишаються ЗОШ №18, гімназія №4, ЗОШ №22. Роботи аварійних бригад організують таким чином, щоб ліквідувати ці витоки в найкоротші терміни», - йдеться в повідомленні.

Під час підключення об’єктів соціальної сфери будинки, які розташовані на ділянці цієї мережі мали можливість отримувати тепло ще минулого тижня. Це – близько 150 житлових будинків із 774, які отримують послугу централізовано, а також будинки, в яких минулого тижня підключали та налаштовували ІТП.

«Від сьогодні та впродовж наступних трьох днів зусилля підприємства спрямують на підключення опалення у всіх житлових будинках, що є споживачами послуги з постачання теплової енергії. При цьому, не виключається ймовірність тимчасового припинення подачі опалення до помешкань починаючи з середи у зв’язку з прогнозованим потеплінням на три наступні дні».

Як зазначив у коментарі Інсайдер Медіа керівник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар керівник навчального закладу може прийняти рішення про зменшення тривалості уроків якщо температурний режим у школі понижений.

Головне зображення - ілюстративне

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *