Досягнення та перепони: чого за два роки досягнув ВНУ імені Лесі Українки. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Досягнення та перепони: чого за два роки досягнув ВНУ імені Лесі Українки. ВІДЕО
image
Яна Горчинська / 29.01.2022 / 0 Коментарів

Медичний факультет, зв'язок із громадськістю, повне зібрання Лесиних творів та плани на майбутнє. Ректор Волинського національного університету ім. Лесі Українки Анатолій Цьось прозвітував про два роки своєї діяльності на посаді.

Важливим здобутком університету було видання повного зібрання творів Лесі Українки, яке науковці презентували не лише в Україні, а й за кордоном. Збірник увійшов до рейтингу 30 найкращих книг незалежної України.

Наразі в Університеті працюють над двомовним виданням Лісової пісні білоруською та кримсько-татарською мовами.

Згадали й про базу спортивних практик «Гарт» у селі Світязь, яку планують добудувати у рамках програми «Велике будівництво». Спорткомеплекс має працювати круглорічно, тому він буде давати поштовх розвитку спорту не лише в університеті, а й в області зокрема.

Не оминули увагою й медичний факультет. Як зазначив проректор Вадим Улянов, в університеті зараз ремонують приміщення та уже придбали нове обладнання для студентів, які здобуватимуть освіту на медичній спеціальності.

Наступного року в університеті планують створити спеціальність правоохоронної діяльності. Для того, щоб отримати ліцензію, вже подали документи та очікують на приїзд комісії.

Як зазначив Анатолій Цьось, в університеті й надалі будуть працювати над проєктами, які уже успішно себе зарекомендували, будуть покращувати матеріальні умови та обладнання для якісної роботи викладачів.

Проректор з навчальної роботи та рекрутації університету Юрій Громик, зазначив - окрім вже згаданих, планують відкрити такі спеціальності: національна, міжнародна та правоохоронна безпека. А магістри педагогічного факультету зможуть вивчати таку спеціальність, як інклюзивна освіта.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *