Стало відомо, коли запрацює дитсадок у селі Крупа. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Стало відомо, коли запрацює дитсадок у селі Крупа. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 18.07.2021 / 0 Коментарів

Новозбудований дитсадок у селі Крупа, який рік не відкривають, обстежила комісія. Представники забудовника та Підгайцівської сільської ради оглянули приміщення, аби передати його на баланс громади. Сільський голова Юрій Семенюк розповів Суспільному, що у дошкільному закладі виявили недоліки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затоплений підвал та потріскані стіни: коли запрацює дитсадок у Крупі?

Суспільне побувало у дитсадку, поспілкувалося з представниками комісії, забудовником та місцевими жителями, які ще торік сподівалися віддати дітей у новозбудований дошкільний заклад.

Дитсадок у селі Крупа Підгайцівської громади будують з 2019-го року. Вартість об’єкта – 39 мільйонів гривень, – розповів голова Юрій Семенюк. Відкриття закладу сільський голова анонсував на 1 вересня 2020 року, але заклад досі зачинений.

Заклад розрахований на 105 дошкільнят, – розповідає директорка дитсадка Ірина Нестор. В черзі – півсотні малюків. У групах вже є столи та стільці, облаштовані санвузли, в спальні – ліжка з подушками та матрацами. Харчоблок та кухні у групах – з обладнанням та посудом.

До початку роботи залишається завезти інвентар для вихователів та іграшки для дітей, – розповідає директорка. Нині набирають персонал. "В нас вже є певна кількість людей, які виявили бажання і хочуть тут працювати, але ми не можемо запрацювати, бо цей садочок ще нам не передали на баланс сільської ради", – каже Ірина Нестор.

Представники підрядної організації та сільської ради оглянули приміщення дитсадка: харчоблок, групи, санвузли та підвал. У підвалі виявили вологу.

"Питання по стелі, які мають високі перепади. Далі до сантехніки є певні обмеження, ми бачимо, що є неповноцінне водопостачання. По газонах – воно все попересихало. Це ж все буде лягати на виправлення сільської ради", – каже член комісії, заступник Підгайцівського сільського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівництво садка у селі Крупа: поліція завела "кримінал"

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь розповів: об’єкт вже прийнятий в експлуатацію і має сертифікат готовності. Перед тим, як прийняти його на баланс громади, каже, забудовник має ліквідувати перелічені дефекти, головний з яких – волога у підвалі.

Підрядник Сергій Стрихарчук каже: на початку минулого навчального сезону заклад вже був готовий до роботи. Недоліки, на які вказують у сільській раді, говорить, усунуть. З його слів, усі роботи були здані ще до початку минулого навчального року. Гроші за роботи підрядник вже отримав.

"Ми все виконали, якби їх щось не влаштовувало – вони б не приймали акт виконаних робіт. Ми проговорили недоліки, вирівняли всі недоліки, які були обумовлені. Залишилось питання сирого підвалу. Ми знайдемо причину, воно не є критичне", – каже Сергій Стрихачук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У крупівському дитсадку нарешті включили опалення

Після огляду дитсадка представники сільради вирішили розпочати підготовку документації, щоб наступного тижня дитсадок таки прийняти на баланс. Повноцінно, зі слів сільського голови Юрія Семенюка, запрацювати має заклад до нового навчального року.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *