Луцьким школярам під час онлайн-уроку показували порно

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Луцьким школярам під час онлайн-уроку показували порно
image
/ 16.11.2021 / 0 Коментарів

Поки у кіберполіції розслідують, хто і навіщо проникнув до шкільних платформ, батьки хвилюються.

У Луцьку одразу в кількох школах під час онлайн-навчання з’явилося відео для дорослих. А ще до шокованих учнів онлайн почали долучатися сторонні люди, які лаялися та сміялися. Директори шкіл звернулися до кіберполіції.

Про те, як специфічне відео могло потрапити на шкільні платформи - 15 листопада йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Порнографія з’явилася одразу на кількох уроках у 5-х класів - розповідає директор однієї із луцьких шкіл. Запевняє - одразу звернувся до кіберполіції та до департаменту освіти.

Те, що відео для дорослих з'явилося одночасно в різних школах - підтверджують в департаменті освіти. З’ясувалося, невідомі на зустріч приєднувалися під ніками школярів.

Програмісти розглядають декілька версій, як таке могло статися.

"Один варіант – якесь шпигунське програмне забезпечення, тобто троян, який міг злити цю інформацію до Мережі, або це зроблено користувачем, який спеціально роздав ці аккаунти", - пояснює програміст Андрій Божко.

Поки у кіберполіції розслідують, хто і навіщо проникнув до шкільних платформ, батьки хвилюються. Адже більшість працює і діти на уроках займаються самостійно. А гарантій, що замість математики знову не з'являться порнографічні картинки, ніхто не дає. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *