На новій дорозі до Світязя вже наносять дорожню розмітку. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На новій дорозі до Світязя вже наносять дорожню розмітку. ФОТО
image
Оля Коновалова / 11.06.2021 / 0 Коментарів

Завершуються роботи на ділянці дороги Піща – Положеве автошляху, що веде до туристичного «магніту»  – озера Світязь. На новому дорожньому покритті наносять горизонтальну розмітку та завершують облаштовувати узбіччя.

Як відомо, в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» здійснюється капітальний ремонт дороги Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка – Горохів – Берестечко – Козин.

розмітка

розмітка

Наразі підходять до завершення ремонтні роботи на 26 кілометрах на ділянці Піща – Положеве. Тут уже вклали два шари асфальтобетону, а також наносять горизонтальну розмітку і завершують облаштування узбіч на ділянці Гаївка – Положеве.

Аби подорожі до найвідомішого туристичного місця Волині були комфортними та безпечними, роботи з відновлення автошляху до Шацьких озер будуть  продовжуватись і надалі. Загалом цьогоріч у рамках Програми планується відремонтувати 45,5 км дороги Т-03-02 на відрізку Піща – Любомль.

розмітка

розмітка

До слова, цей автошлях – найдовший за протяжністю серед доріг державного значення в області, позаяк майже 175 км пролягає територією шести колишніх адміністративних районів області.

Окрім того, на Волині розпочалося «велике будівництво» ділянки дороги державного значення Р-14-14 Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ, що сполучає обласний центр Волині з ПП «Дольськ» на українсько-білоруському кордоні.

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» на цьому автошляху передбачається влаштування 3-шарового дорожнього покриття завтовшки до 34-ох см. Окрім того, оновлять лінію зовнішнього освітлення, тротуарів, зупинок громадського транспорту, відремонтують водопропускну трубу, встановлять нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, дорожню розмітку та засіб заспокоєння руху.

ремонт

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, наразі на 3-ох кілометровій ділянці дороги фрезерують зношене дорожнє покриття, проводять роботи з посилення основи щебенево-піщаною сумішшю у місцях розширення проїзної частини.

У межах населеного пункту прокладають нові тротуарні доріжки та облаштовують дощову каналізацію, а на узбіччях поза населеним пунктом укладають дренуючий шар з піщаної суміші. Днями розпочнеться влаштування першого шару нового дорожнього одягу – основи з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші.

ремонт

Слід зауважити, що торік у рамках програми «Велике будівництво» відремонтували майже 12 км автошляху Луцьк – Ківерці – Маневичі – Любешів – Дольськ» (Р-14). Це ділянки дороги від м. Луцьк до с. Дачне та від м. Ківерці до с. Озеро.

У 2021 році реконструкція дороги Р-14 продовжується. Зокрема, це ремонт шляху, що у селищі Колки, а також проводяться процедури закупівлі ще на 18 км ділянках цієї автодороги. Окрім того, додатково розробляють  проєктно-кошторисну документацію на ремонт 6 км дороги і мосту через р. Стир в селищі Колки та влаштування комплексу автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі»).

ремонт

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *