На Волині хочуть продовжити канікули для школярів: яка ситуація у Луцьку?

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині хочуть продовжити канікули для школярів: яка ситуація у Луцьку?
image
Оля Коновалова / 27.10.2021 / 0 Коментарів

У навчальних закладах Волині хочуть продовжити шкільні канікули ще на тиждень, тобто до 7 листопада.

Таку інформацію озвучили під час засідання регіональної комісії ТЕБ та НС за участі голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

«Турбує ріст захворюваності серед дітей, який у порівнянні з попереднім тижнем зріс на 72%. Тому вважаємо за необхідне вжити додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території окремих територіальних громад, де певні показники перевищують норму та відповідають «червоному» рівню епіднебезпеки», - заявила головний державний санітарний лікар області Наталія Янко.

Аби протидіяти поширенню COVID-19, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко рекомендував дослухатися до пропозицій МОН та МОЗ і продовжити канікули у навчальних закладах області до 7 листопада.

Як повідомив у коментарі Інсайдер Медіа керівник департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар у Луцькій тергромаді, найімовірніше, канікули продовжувати не будуть.

 «Пропозиція продовжити канікули має рекомендаційний характер. Поки що кричущої ситуації, на щастя, у нас немає. Кількість захворювань не росте ні серед педагогічного складу, ні серед учнів. Тому, скоріше за все, канікули продовжувати ми не будемо», - заявив Віталій Бондар.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *