На «Ягодині» затримали фуру контрабандного лісу

image
/ 18.03.2021 / 0 Коментарів

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби виявили лісосировину, яку везли в Республіку Польщу. У документах на деревину були зазначені неправдиві дані, зокрема загальна вартість 540 тисяч гривень.

Про це інформує Волинська митниця. 

Прямуючи з України, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль під керуванням громадянина України. До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються «Пиломатеріали, дошки необрізні дубові».

Зазначений в товаросупровідних документах товар не відповідав характеристикам наявній експортованій сировині.

В результаті повного митного огляду вищевказаного товару із залученням спеціаліста ресурсів лісу НЛТУ України, встановлено, що зазначений в товаросупровідних документах товар не відповідає характеристикам наявній експортованій сировині.

Таким чином, громадянин України, через водія фірми-перевізника, під час переміщення товару «пиломатеріали» загальною вартістю 15797,94 Євро через м/п «Ягодин» Волинської митниці Держмитслужби, подав до митного контролю документи, що містить неправдиві відомості щодо найменування товарів, чим вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч. 1 статті 483 Митного кодексу України.

Санкція статті за такі дії передбачає конфіскацією прихованого від митного контролю товару та накладенням штрафу у розмірі 100 відсотків його вартості.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *