Паралімпійський чемпіон з Волині продає золоту медаль, щоб підтримати армію

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Паралімпійський чемпіон з Волині продає золоту медаль, щоб підтримати армію
image
Оля Коновалова / 08.04.2022 / 0 Коментарів

Перший заступник Камінь-Каширського міського голови, дворазовий паралімпійський чемпіон 2004 та 2008 років, срібний призер Літніх Паралімпійських ігор 2012 року Анатолій Шевчик оголошує благодійний аукціон своєї першої золотої медалі, щоб допомогти Збройним Силам України та людям, які зазнали збройної агресії зі сторони російської федерації.

Про це інформують на сайті Камінь-Каширської міської громади.

«Ця нагорода є безцінною для мене, проте вважаю, що сьогодні вона потрібніша Україні. Щиро вірю, що медаль допоможе здобути перемогу нашим Збройним Сила України, як тоді мені, у 2004 році в Афінах» - зазначає Анатолій Васильович.

Публічні торги будуть відбуватися у коментарях під дописом, на сторінці Камінь-Каширської міської ради та триватимуть до 25 квітня 2022 року. Залишайте свою ставку та слідкуйте за тим, хто дав більше. Стартова ціна - 50 тисяч гривень.

Отож, усіх людей, яким небайдужа доля нашої держави запрошуємо долучитися до хорошої ініціативи.Також протягом аукціону будуть вітатися всі благодійні внески, які ви можете надсилати на номер карти – 4246 0010 0177 7964.

Отримувач: АТ КБ «ПриватБанк» громадської організації «Федерація футболу Камінь-Каширського району».

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *