Помер один із найкращих бомбардирів «Волині»

image
Оля Коновалова / 29.07.2021 / 0 Коментарів

28 липня перестало битися серце легенди ФК «Волинь» – Володимира Петровича Дикого.

Про це інформують на facebook-сторінці FC Volyn Lutsk.

«Разом із також покійним Андрієм Стефановичем Федецьким він залишається в історії найкращим бомбардиром нашого клубу – обидва учасники цього грізного дуету по 91 разу засмучували воротарів команд-суперниць по чемпіонатах та Кубках СРСР та України! Саме Володимир Дикий був одним із творців чи не головного успіху в історії «Хрестоносців» – перемоги у Другій лізі союзного чемпіонату 1989 року, а також постійним бомбардиром «Волині».

Будучи уродженцем Львівщини, Петрович раз і фактично назавжди зв’язав себе із волинським краєм, після завершення кар’єри працюючи тренер юнацьких, молодіжних команд нашого клубу, а також у штабі Віталія Кварцяного в УПЛ. Протягом останніх років був улюбленим тренером дитячої групи, яка цьогоріч дебютуватиме в Еліт-лізі ДЮФЛУ, а наступного року йому мало виповнитися 60 років…

Футбольний клуб «Волинь» та вся футбольна спільнота висловлюють співчуття родині Володимира Петровича – Людини, Футболіста та Тренера з великої літери, чоловіка та батька, бомбардира та легенди волинського спорту…», – йдеться в повідомленні.

Попрощатися із Володимиром Диким можна буде сьогодні, 29 липня, з 14:00 до 16:00 у Домі панахиди.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *