Ринок праці на Волині: на чотирьох безробітних – одна вакансія

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Ринок праці на Волині: на чотирьох безробітних – одна вакансія
image
Оля Коновалова / 06.10.2022 / 0 Коментарів

Більше 6 тисяч людей перебувають на обліку у Волинському обласному центру зайнятості, станом на початок жовтня. В той самий час вакансій – 1 500.

Про це Суспільному розповіла спеціалістка відділу інформаційної роботи обласного центру зайнятості Ірина Лесюк.

Від початку року у базі Волинського обласного центру зайнятості було 12 455 вакансій. На початок жовтня роботу вже знайшли майже вісім тисяч шукачів. Загалом за дев'ять місяців на обліку безробітних перебували майже 21 тисяча волинян.

Понад 1 200 безробітних пройшли професійне навчання чи підвищення кваліфікації за професіями: кухар, швачка, тракторист, бухгалтер, флорист.

Зі слів Ірини Лесюк, найбільше роботодавці на Волині шукають працівників у сферах торгівлі й послуг, також потрібні робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин. Актуальними лишаються вакансії для кваліфікованих робітників з інструментом.

За період повномасштабного вторгнення росії в Україну до обласної служби зайнятості з інших областей звернулося 2 369 людей. Найбільше із Донецької, Харківської та Луганської областей. З них нову роботу на Волині знайшли 516. Ще 359 переселенців перебувають на обліку. За сприяння служби зайнятості 17 переселенців здобули нову професію й нині працюють швачками, трактористами й бухгалтерами.

Читайте також: Які зарплати отримують волинські судді під час війни

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *