Скандал навколо поновлення волинського прокурора

image
/ 30.06.2021 / 0 Коментарів

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до прокуратури, щоб з’ясувати всі обставини справи про притягнення до відповідальності прокурора Володимир-Волинської місцевої прокуратури Миколи Троцюка, який їздив за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Про це він написав на своїй офіційні сторінці у соцмережі Facebook.

Зокрема, нардеп просив прокуратуру спростувати або підтвердити чутки щодо поновлення прокурора на посаді.

«Нещодавно інтернет-простір сколихнуло відео, на якому зафіксовано, як у Нововолинську патрульні поліцейські Віктор Циплаков і Богдан Найдюк затримали прокурора Володимир-Волинської місцевої прокуратури Миколу Троцюка з явними ознаками сп’яніння за кермом. Цей відеофакт набув чималого розголосу на теренах Волині та України загалом. Соціальні мережі вибухнули коментарями на користь поліцейських, мовляв, вони – справжні герої і діяли відповідно до чинного законодавства.  Однак, місцеве видання РАДАР опублікувало інформацію, в якій зазначено, що начебто на поліцейських тиснуть через їхні правомірні дії, а прокурор уже встиг поновитися на обійманій раніше посаді», - пише Ігор Гузь.

На звернення нардепа Волинська обласна прокуратура відповіла, що рішенням Волинського окружного адмінсуду від 08.06.2021 частково задоволено адмінпозов Троцюка М.Й. до Волинської облпрокуратури та Офісу Генпрокурора.

Судом визнано протиправними та скасовано:

  • Рішення кадрової комісії з атестації прокурорів місцевих прокуратур про неуспішне проходження прокурором Троцюком М.Й. відповідної атестації;
  • Наказ Волинської облпрокуратури від 11.03.2021 № 98к про звільнення Троцюка М.Й. з посади прокурора Володимир-Волинської місцевої прокуратури та органів прокуратури.

Також судом поновлено Троцюка М.Й. на посаді прокурора та стягнуто з обласної прокуратури на його користь середній заробіток за час вимушеного прогулу. На виконання рішення суду керівник облпрокуратури відповідним наказом поновив Троцюка М.Й. на посаді прокурора Володимир-Волинської місцевої прокуратури.

«Водночас Волинська обласна прокуратура обіцяє, що рішення Волинського окружного адмінсуду про поновлення Троцюка М.Й. буде оскаржено в апеляційному порядку», - коментує інформацію Ігор Гузь та наголошує,  що особисто тримає це питання «на пульсі».

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *