«Слухали українських виконавців російською мовою»: подробиці бійки. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Слухали українських виконавців російською мовою»: подробиці бійки. ВІДЕО
image
/ 30.03.2021 / 0 Коментарів

«У центрі Луцька людей б'ють за державну мову. Серед білого дня четверо молодиків накинулись з кулаками на чоловіка, який дав їм зауваження про звучання російської попси з двох колонок!», - ця новина, оприлюднена на сайті Волинь.UA облетіла навіть всеукраїнські ЗМІ.

Відповідну інформацію у соціальній мережі озвучила депутатка Луцької міської ради Алла Жупанюк.

«Я був один, вони почувши моє зауваження лише накрутили більше гучності і почали йти за мною, дражнячи, голосно хіхікаючи. Я зупинився, щоб пояснити їм, що нічого їм не забороняв, просто щоб знали, що вони не в московії, що у місті Луцьк, яке іноді називають Бандерштатом таке негоже слухати у центрі, бо це ж засмічення простору русо-звуками. Ще українське я б змовчав, а за москальське - сказав, а вони як собі знають. Зухвалі підлітки шуміли, що я не в праві їм забороняти», - передає депутатка слова потерпілого.

Після цього, за словами чоловіка, хтось з хлопців наздогнав його і стукнув. Зав'язалась бійка, однак в неї втрутились перехожі, які відігнали двох підлітків і викликали поліцію та швидку допомогу.

У соцмережах розгорнулись активні дискусії. Зокрема, лучанин Ілля Токаренко відмітив, що у ситуацію втрутився російськомовний хлопець, який виявився ще й переселенцем. Однак, він зауважив, що чомусь україномовні очевидці, побачивши такий спалах агресії - проігнорували.

Коментар Такаренка

Очевидець, який власне допоміг постраждалому чоловіку затримати нападників розповідає, що він саме ішов з аптеки, коли побачив цей інцидент. Мовляв, став очевидцем, як хлопець наніс перший удар, від якого чоловік похитнувся. Він спробував втрутитись і відтіснити підлітків.

«З чого почався між ними конфлікт – мені не відомо. Вже коли цей чоловік тримав хлопців він обзивав їх «москалями» і «москальськими дітьми». Але я не чув взагалі щоб лунала якась музика», - розповідає свідок події.

Правоохоронці затримали учасників конфлікту. Потерпілий звернувся до медиків за висновком судмедекспертизи про нанесення легких тілесних ушкоджень. Підлітки ж в свою чергу розповіли, що чоловік сам до них пречепився. Мовляв, вони слухали пісні українських виконавців російською мовою.

Детальніше про інцидент – у відео-коментарі Ольги Бузулук: 

Перегляд відео займе у вас всього 01:00 хв.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *