У Луцьку включать гарячу воду – на яких умовах

image
Оля Коновалова / 11.06.2021 / 0 Коментарів

У вівторок,15 червня, у Луцьку відновлять постачання гарячої води.

Про це міський голова Ігор Поліщук повідомив на своїй сторінці у facebook.

Нагадаємо, починаючи з 7 години ранку 20 травня ДКП «Луцьктепло» було вимушене припинити гаряче водопостачання на невизначений термін.

Все через те, що уряд більше не регулюватиме ціни на газ для теплокомуненерго та не зобов’язуватиме НАК «Нафтогаз України» продавати блакитне паливо для них за фіксованою ціною.

Ігор Поліщук пояснив, на яких умовах місту вдасться відновити постачання гарячої води.

«Ми, як Луцька міська рада, багато звертались із до Кабміну і до президента.

Під загрозою було не тільки постачання гарячої води, а й підготовка до опалювального сезону.

Раніше було досягнуто домовленість про те, що «Нафтогаз» буде продавати газ по 7 400 гривень за 1000 метрів кубічних газу без передоплати. Цього «Нафтогаз» не дотримався, власне, у зв’язку з чим і виникла затримка.

Після того вдалось досягнути нових домовленостей про 50 на 50. Тобто 50% передоплата та 50% післяоплата. Це не дуже вигідні умови, але щоб відновити гаряче водопостачання ми повинні були на них пристати», - зазначив Ігор Поліщук.

поліщук

Водночас міський голова наголосив, що в цих договорах є одна дуже небезпечна особливість.

«Якщо теплогенеруюче підприємство не розплатиться на 100 відсотків хоча б за один місяць за отриманий газ – це буде означати, що таке підприємство не зможе більше купувати газ за ціною 7 400 гривень, а купуватиме за ринковою ціною, яка на сьогодні складає 11 тисяч гривень.

Для того, щоб уникнути росту тарифів на гарчу воду і тепло необхідно вчасно і в повному обсязі сплачувати за комунальні послуги», - зазначив Ігор Поліщук.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *