У Луцьку знайшовся новий орендар на скандальну ділянку

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Луцьку знайшовся новий орендар на скандальну ділянку
image
Наш Інсайдер / 18.03.2021 / 0 Коментарів

Дві земельні ділянки на Рівненській, 119 планують переоформити на «нові» фірми. На одну із них суд заборонив будівництво багатоповерхівок суд заборонив будівництво багатоповерхівок.

Про це повідомляє Волинь.UA

На березневу сесію міської ради готується декілька питань, які мають відношення до ексдепутата міськради. Мова йде про земельні ділянки на Рівненській, 119 та Вороніхіна, 37.

Два проєкти рішення стосуються зміни орендаря ділянок у зв’язку з купівлею продажем земельних ділянок:

  •  по вул. Рівненська, 119 (площа землі 1, 91 га. з ТОВ «Житловий квартал» на ТОВ «БУДІНВЕСТЛУЦЬК»);

  • по вул. Вороніхіна, 37 (площа землі 0,36 га. з ТОВ «Житловий квартал» на ТОВ «ФОРСАЖ ЛУЦЬК»). Серед засновників останньої фірми спливає ПП «УКРБІЗНЕСІНВЕСТ», де серед засновників Сергій Була. 

Згідно з даними сайту youcontrol.com.ua

«Нові» фірми, які претендують на оренду земельних ділянок, а це – ТОВ «БУДІНВЕСТЛУЦЬК» та ТОВ «ФОРСАЖ ЛУЦЬК», мають однакову юридичну адресу: місто Луцьк, вул. Коперника, будинок 8А.

За дивним збігом обставин, на цю сесію також пропонується розглянути питання щодо продовження оренди землі на Театральному майдані до 2023 року під громадську вбиральню фірмі «ЛУЦЬК ФУД СЕРВІС».

Сама ж фірма ТОВ «БУДІНВЕСТЛУЦЬК» створена 5 місяців тому, 01 жовтня 2020 року у розпал виборчої кампанії до місцевих рад. Її статутний капітал становить 9 млн 400 тисяч гривень.

У березні 2021 року Волинський окружний адміністративний суд, задовольнивши позов Луцької місцевої прокуратури скасував видачу містобудівних умов та обмежень для проєктування будівництва багатоповерхівок на вулиці Рівненській у Луцьку. Отож, суд заборонив будівництво багатоповерхівок на вулиці Рівненській, 119 у Луцьку.

Як відомо, що компанія «Житловий квартал» досі боргує місту 2 мільйони 379 тисяч гривень штрафу за несвоєчасну сплату орендної плати за землю. Місцевій прокуратурі вдалось відстояти в судах повернення цієї суми в бюджет Луцька.

Комісія земельних відносин Луцькради не підтримала проєкт рішення по зміні орендаря по вул. Вороніхіна, 37 (площа землі 0,36 га. з ТОВ «Житловий квартал» на ТОВ «ФОРСАЖ ЛУЦЬК»). Натомість підтримала проєкти рішення по вул. Рівненська, 119 (площа землі 1, 91 га. з ТОВ «Житловий квартал» на ТОВ «БУДІНВЕСТЛУЦЬК»).

Остаточне рішення за депутатами нового скликання.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *