Вишиванки та з'ясування стосунків: фоторепортаж із сесії Волиньради

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Вишиванки та з'ясування стосунків: фоторепортаж із сесії Волиньради
image
Наш Інсайдер / 27.05.2021 / 0 Коментарів

У Волинській обласній раді сьогодні шоста чергова сесія. Попри те, що День вишиванки відзначали ще 20 травня і не всі депутати встигли побачитись у  міжсесійний період, сьогодні майже усі прийшли на пленарне засідання у національному вбранні.

Чоловіки – у сорочках, гаптованих найрізноманітнішими візерунками, жінки – у вишитих блузах та розкішних сукнях.

1

2Усе як завжди урочисто: реєстрація, привітання в кулуарах, виконання гімну, хвилина мовчання за загиблими в АТО/ООС. А далі всі повертаються у свої «фракційні ролі».

3

Депутати активно реєструються на озвучення запитів та звернень, адже за кілька місяців роботи в округах назбиралось багато невирішених питань.

Тут і проблема з браком державних нотаріусів у віддалених Поліських районах, нищення лісів,  встановлення світлофорів, і навіть зведення пам'ятника жертвам репресій та геноциду кримськотатарського народу. Та найбільше депутати озвучували проблеми медичної галузі і поганий стан доріг.  

4

Вже перейшовши до розгляду питань порядку денного, обранці взялись дискутувати на тему в якому варіанті необхідно подавати звернення до Верховної Ради з приводу ситуації у Білорусі.

Зокрема, депутатка Юлія Вусенко запропонувала винести відповідний проект рішення на розгляд сесії. Голови всіх фракцій погодились, що його необхідно приймати. Однак, у депутата Антолія Вітіва виникли зауваження щодо форми звернення, тож він запропонував ще раз на перерві його опрацювати і внести зміни у деякі формулювання.

Окремі депутати одразу ж почали кидати свої пропозиції та зауваження, однак голова обласної ради Григорій Недопад однією фразою повернув усіх до звичного режиму роботи: «Колеги, хочете виясняти стосунки – робіть це поза стінами сесійної зали».

Які емоції вирували у сесійній залі – дивіться у нашому фоторепортажі:

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *