Хочуть винагородити волинських спортсменів, які брали участь в Олімпійських іграх-2020

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Хочуть винагородити волинських спортсменів, які брали участь в Олімпійських іграх-2020
image
Оля Коновалова / 12.08.2021 / 0 Коментарів

За ініціативи голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка на розгляд чергової сесії обласної ради пропонується внести питання виплати грошових винагород волинським спортсменам за участь в Олімпійських іграх-2020 в розмірі 50 тис. грн. Аналогічну ініціативу очільник області пропонує ухвалити і для волинських спортсменів, які візьмуть участь в Паралімпійських іграх-2020, в розмірі 30 тис. грн.

Про це інформує Волинська облдержадміністрація.

Голова ОДА Юрій Погуляйко пропонує внести зміни до Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з олімпійських видів спорту, які передбачають виплату кожному учаснику Олімпіади від Волині грошової винагороди у розмірі 50 тис. грн.

На сьогодні, згідно з діючим Положенням виплата одноразових винагород передбачена учасникам Олімпійських ігор, котрі зайняли місця з 1 по 10. До слова, серед 8-ми волинських спортсменів-олімпійців, котрі брали участь в Олімпіаді, троє волинян зайняли 8, 9 та 10 місця. Тож відповідні виплати згідно з Положенням спортсмени отримають у наступному бюджетному році.

Нині ж голова ОДА, окрім винагород за здобуті місця, пропонує виплатити волинським спортсменам грошові винагороди за участь в Олімпійських іграх-2020, незалежно від здобутих результатів, уже у цьому році.

«Усі волинські спортсмени, котрі представляли Україну на Олімпіаді у чотирьох видах спорту, заслуговують гідної відзнаки з боку обласної влади», - переконаний Юрій Погуляйко.

Аналогічні зміни Юрій Погуляйко пропонує внести і до Положення про виплату одноразових грошових винагород спортсменам і тренерам області з видів спорту інвалідів, яке передбачає виплату волинським паралімпійцям винагороди за зайняті з 1 по 12 місця. Голова облдержадміністрації пропонує за участь в Паралімпійських іграх-2020, що відбудуться наприкінці літа-восени, виплатити по 30 тис. грн.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *