Волинянин забив коханця дружини, заставши їх «на гарячому»

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Волинянин забив коханця дружини, заставши їх «на гарячому»
image
/ 13.04.2021 / 0 Коментарів

Чоловіка, за вбивство коханця дружини, відправили на 7 років за ґрати. Відповідний вирок виніс Ратнівський районний суд.

Вбивство трапилось ще два роки тому.

Чоловік застав свою дружину в обіймах коханця. Через ревнощі – він почав його шарпати та виганяти з будинку. Однак коханець почав упиратися і показово розповідати про свої любовні ігрища з жінкою. Тож чоловік почав його бити усім, що потрапило під руку.

Спочатку в коридорі бив по голові дерев’яним стільцем, а потім витягнув на вулицю, де вдарив порожнім металевим відром та більше 20 разів вдарив палицею.

Таким чином, він завдав йому не лише синців та саден, а й шість відкритих забійних ран голови, що привели до масивної крововтрати.

Чоловік у суді визнав свою вину повністю і розповів, що раніше вже заставав «на гарячому» свою дружину з коханцем, який розповідав, що «як хотів так і мав його дружину».

Тож за словами підсудного, він настільки розлютився, що перестав себе контролювати і не пам`ятає, що робив наступні 20 хвилин. Чоловік переконує, що коли востаннє бачив коханця дружини – той сидів на порозі дому, а вже через кілька хвилин – десь пішов.

Знайшли полюбовника опівночі у полі. Він без свідомості лежав напівоголений обличчям у піску, в тяжкому стані і з розсіченою головою. Жінка, через яку трапився скандал та бійка, сама ж викликала медиків і правоохоронців. Помер чоловік у кареті швидкої допомоги.

Ввечері того дня, компанія розпивала алкогольні напої, коли всі розійшлись – коханці вирішили усамітнитись і розтопили грубку.

Донька обвинуваченого в свою чергу засвідчила, що батько розповідав їй про те, що мама йому зраджує. Більше того, він показував їй в телефоні голого коханця з ножем, а збоку стояла мама.

«Батько повідомив, що застав маму з чоловіком у ліжку, якого сильно побив, оскільки не зміг цього стерпіти», - розповіла у показаннях донька підсудного, та запевнила, що він ніколи не зловживав спиртним.

До матеріалів справи долучили також і колективне звернення жителів Височненської сільської ради, у якому люди просили не позбавляти волі підсудного. Психіатри також підтвердили, що чоловік на момент злочину був у стані афекту.

Однак суд прийшов до висновку, що виправлення і перевиховання обвинуваченого неможливе без ізоляції від суспільства і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 7 років.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *