Волинянина-псевдопенсіонера затримали на кордоні з Угорщиною

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Волинянина-псевдопенсіонера затримали на кордоні з Угорщиною
image
Назар Тарадюк / 01.08.2023 / 0 Коментарів

Прикордонники Мукачівського загону викрили схему незаконного виїзду за кордон чоловіків за підробленими документами про інвалідність.

Про це інформують на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Трьох «липових» пенсіонерів викрили протягом двох днів у пункті пропуску «Лужанка». Спершу сфальшований документ виявили під час прикордонного контролю у 47-річного жителя Івано-Франківщини, який в ніч проти суботи хотів виїхати в Угорщину. Чоловік стверджував, що є інвалідом ІІІ групи, на доказ цього надав пенсійне посвідчення. Під час поглибленого вивчення документа встановили невідповідність фонової сітки та люмінесценції встановленому зразку. Згодом в обласному управлінні пенсійного фонду підтвердили, що цій особі посвідчення не видавали.

Наступного дня ще двоє чоловіків із аналогічними підробками у пенсійних посвідченнях спробували перетнути кордон. 21-річний волинянин та 24-річний івано-франківець також стверджували, що є інвалідами ІІІ групи. У пункт пропуску «Лужанка» вони прибули із різницею в одну годину. За допомогою спеціальних технічних засобів прикордонники з легкістю встановили, що надані документи є підробкою.

Для подальшого прийняття правового рішення, правопорушників передали співробітникам поліції. За цими фактами прикордонники направили в Нацполіцію повідомлення про виявлення ознак злочинів, передбачених ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст.336 «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період».

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *