Як працює дитяча поліклініка у Луцьку, коли немає світла. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Як працює дитяча поліклініка у Луцьку, коли немає світла. ВІДЕО
image
Назар Тарадюк / 02.12.2022 / 0 Коментарів

Луцька дитяча поліклініка готова приймати пацієнтів за відсутності електропостачання. На випадок знеструмлення є бензиновий генератор.

Про це Суспільному розповіла директорка медзакладу Оксана Лєщинська.

За словами Оксани Лєщинської, під час знеструмлення в поліклініці не роблять профщеплень, оскільки зберігання вакцин потребує суворого дотримання холодового режиму.

Генератор, який є у медзакладі забезпечує роботу шести холодильників та кондиціонера, Працює він протягом трьох годин, а тоді йому треба зробити перерву, хоча б на пів години, – каже завгосп дитячої поліклініки Олексій Парфенюк. Додає: щоб забезпечити безперебійну роботу лабораторії треба ще хоча б один такий генератор.

Як розповіла лікарка-лаборантка Людмила Шульга, за добу у дитячій поліклініці роблять близька 400 аналізів.

"Ми стараємося прийняти усіх хворих, які прийшли на обстеження. Якщо вимикають світло, то в нас є UPS, який деякий час підтримує роботу мікроскопів", – говорить лаборантка.

Якщо зникає світло, педіатри оглядають дітей за допомогою ліхтариків, а записи роблять у журналі реєстрації амбулаторних хворих, – говорить лікарка-педіатриня Жанна Пахарчук.

У стоматологічному кабінеті під час відсутності світла приймають пацієнтів лише з гострим болем, – каже стоматологиня Ольга Лега.

З її слів, без електрики обладнання в кабінеті не працює. Каже, що стоматологи можуть лише оглянути пацієнта.

Без світла, не проводять деякі процедури у реабілітаційному відділенні.

"У нас є: і електрофорез, і магнітотерапія, і УВЧ-терапія, коли немає світла, ми повідомляємо людей, і процедури в нашому відділенні не проводяться", – розповіла завідувачка відділення Світлана Гнатів.

Лучанка Адріана Притула привела п’ятирічну доньку на процедури. Жінка говорить, що без інгаляцій їм не обійтися, бо в дитини сильний кашель.

За словами Оксани Лєщинської, в умовах довготривалого відключення світла, в поліклініці працюватиме кабінет з обігрівом для прийому лучан у невідкладних ситуаціях.

Щодня дитячу поліклініку на вулиці Чорновола у Луцьку відвідує понад тисяча пацієнтів.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *