Юрій Погуляйко відзначив державними нагородами волинських паралімпійців та тренерів

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Юрій Погуляйко відзначив державними нагородами волинських паралімпійців та тренерів
image
Оля Коновалова / 06.10.2021 / 0 Коментарів

Волинянам-учасникам ХVI літніх Паралімпійських ігор вручили високі державні нагороди, подяки Волинської ОДА та обласної ради, пам’ятні подарунки та сертифікати на суму 50 тисяч гривень.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

Цьогоріч грошову нагороду вперше отримують усі спортсмени-волиняни – учасники Олімпійських та Паралімпійських ігор-2020, незалежно від здобутих результатів.

Грошові сертифікати отримали:

Сергій Ємельянов, чемпіон ХVI літніх Паралімпійських ігор з параканое;

Марина Мажула, срібна призерка літніх Паралімпійських ігор з параканое;

Станіслав Самолюк – член національної збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату;

Ярослав Окапінський – член національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату;

Юрій Бабинець – член національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У Токіо українські спортсмени вкотре підтвердили, що Україна сильна і потужна держава. На рахунку команди українських паралімпійців 98 нагород – 24 золотих, 47 срібних та 27 бронзових медалей.

Волиняни-паралімпійці теж зробили свій вклад у загальний залік української збірної. На рахунку наших спортсменів золота та срібна медалі та місця у призовій десятці.

"Дякую за досягнення та високі результати на світових змаганнях. Завдяки вам, Волинь відома на міжнародній арені. Щиро зичу усім здоров'я, щастя, благополуччя, оптимізму та спортивного азарту. Удачі вам та підкорення нових спортивних вершин", - зазначив Юрій Погуляйко.

Окрім цього, голова ОДА вручив посвідчення до почесного звання Заслужений працівник фізичної культури і спорту України – Валерію Дружиновичу, тренеру-викладачу з пауерліфтингу Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю.

Слова вдячності за нелегку та наполегливу працю на адресу волинських-палалімпійців висловили також Заслужені тренери України В'ячеслав Загреба та Валерій Дружинович.

На завершення начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю Віктор Галан-Ващук подякував представникам обласної влади за підтримку та допомогу.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *