За побиття волинського атовця компанії ромів «світить» лише «хуліганка»

  • Головна
  • НОВИНИ
  • За побиття волинського атовця компанії ромів «світить» лише «хуліганка»
image
Наш Інсайдер / 04.10.2021 / 1 Коментарів

В справу, щодо групового побиття ромами атовця у Торчині, втрутилися СБУ та спілка АТО Волині.

Про це у коментарі виданню «Інсайдер Медіа» розповів депутат Торчинської селищної ради та волонтер Василь Пристайчук.

За його словами конфлікт, який вдалось зняти на відео, набув масового розголосу у соціальних мережах. 

«Сьогодні вранці поспілкувались з головою. Він все зробив в межах закону, те, що може – написав звернення до поліції з приводу інциденту. На даний момент вже приїхали СБУшники, поліція і представники Спілки ветеранів АТО Волині вже теж на підході. Максимум, що їм загрожує – це хуліганка. Але прецедент набув масового розголосу і так просто це не залишиться», - розповів Василь Пристайчук.

Як розповів депутат, побитий атовець сам з села Хорохорин, що поруч з селищем Торчин. Він з пересадкою добирався з Луцька додому. Чекаючи на маршрутку в центрі селища він зробив зауваження компанії нетверезих ромів.

«Вони дебоширили в центрі Торчина, великого смітника перекинули, на асфальті п'яні лежали, до людей чіплялись. Він зробив їм зауваження і понеслось… Добре, що в магазині поруч був ще один колишній атовець, який вибіг і ще один місцевий мешканець. Вони одразу кинулись їх розбороняти», - каже Василь Пристайчук.

Попри отримані травми, побитий чоловік відмовився писати заяву до поліції. Щодо самих ромів, то у Торчині їх називають «приїжджими» і про них селищем шириться недобра слава. Кажуть, роми з інших родин і самі намагаються оминати цю компанію десятою дорогою і жодних справ з ними не ведуть.

Коментарі (1):

  1. Для чого покриваєте проступки циган, і удалили відео проісходящого в нас виникає до вашої трансляції недовіра.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *