Замість випускного: луцькі школярі закупили допомогу ЗСУ. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Замість випускного: луцькі школярі закупили допомогу ЗСУ. ВІДЕО
image
Оля Коновалова / 01.06.2022 / 0 Коментарів

Учні луцької школи № 13 передали бійцям 14-ї бригади генератор. Гроші на допомогу вони витратили замість святкування випускного.

Про розповіла Суспільному класна керівниця випускників Людмила Мельничук.

На допомогу військовим діти витратили 16 тисяч, які збирали, щоб відсвяткувати прощання зі шкільним життям. Генератор вже передали представнику бригади.

У класі навчалися 19 учнів. Ідею відмовитися від свята заради військових підтримали усі, – розповів одинадцятикласник Роман Годовицький.

"На уроці якогось дня сиділи і вирішили, що зараз недоречні веселощі, святкування і головне допомогти бійцям. Вирішили усі гроші, що є на випускний з фонду класу втілити на добру справу", – говорить хлопець.

Учениця класу Надія Бутеєць каже: відсутність свята її не турбує: "не шкода, ми зробили дійсно щось хороше і я буду згадувати про це і пам’ятати, що я доклала руку до перемоги і допомогла зробити якийсь дзвінок і це для мене набагато важливіше, ніж зачіска чи сукня", – зазначила випускниця.

Як розповіла Суспільному речниця волинської бригади, подарунок дітей – вже на передовій. "Генератор використовується, бо у районі ведення бойових дій досить сутужно зі світлом. Його практично немає і цей генератор дає нам можливість виконувати завдання за призначенням – знищувати ворога і звільняти Україну", – зазначила Надія Замрига.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *