Заступник голови Волинської ОДА Тарас Шкітер під час робочої поїздки до столиці зустрівся із Предстоятелем Православної Церкви України, Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.
Про це інформують в облдержадміністрації.
Зустріч відбулась у резиденції Предстоятеля при Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир. Під час розмови йшлося про ситуацію на Волині, життя громад області та суспільні процеси, які нині відбуваються в регіоні. Окрему увагу приділили ролі церкви у підтримці людей, розвитку громад і збереженні духовних традицій.
Тарас Шкітер подякував Блаженнішому Епіфанію за увагу до волинян, змістовну розмову та молитви за Україну і її народ.
«Адже Волинь має давні духовні корені, а релігійні громади традиційно відіграють помітну роль у житті місцевих жителів – від соціальної підтримки до згуртування людей навколо важливих для суспільства цінностей», – переконаний заступник голови ОДА.

Коментарів немає
Залишити коментар