МЕГАзустріч випускників. Луцький «політех» святкує 55-річчя. ФОТОРЕПОРТАЖ

  • Головна
  • #сповіщає
  • МЕГАзустріч випускників. Луцький «політех» святкує 55-річчя. ФОТОРЕПОРТАЖ
image
/ 02.07.2021 / 0 Коментарів

На території Луцького національного технічного університету – грандіозна зустріч випускників та партнерів з нагоди 55-річчя вишу.

На галявині біля корпусу «Б» організатори свята встановили сцену, розгорнули намети та облаштували місця для сидіння.

Кожному випускнику клеїли на одяг стікер з назвою факультету, який він закінчив. Також усі гості мали нагоду придбати сувеніри з символікою ЛНТУ.

У програмі заходу – нагородження відзнаками, виступ ректорки Ірини Вахович, митрополита Луцького і Волинського Михаїла та партнерів навчального закладу.

Привітати ЛНТУ прийшли і голова обласної ради Григорій Недопад, заступник голови Волинської ОДА Людмила Тимощук, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк та багато інших відомих людей, багато з яких закінчили саме цей вищий навчальний заклад.

Усіх гостей сьогодні розважають ведучий Роман Скулинець. А в програмі – оркестр, виступи учасника проекту «Голос країни» Юрія Матвійчука, луцького гурту «Чорні черешні», Заслуженого артиста естрадного мистецтва Сергія Скулинця та випускників університету. На завершення заходу – мегадискотека від Dj Slavniy.

Вже пообіді тут почали збиратись випускники університету різних років. Усі радісно вітаються, обіймаються, фотографуються, пригадують студентські роки.

Тим часом з галявини вже доноситься спокусливий аромат шашликів. Тут розгорнули намети, де можна поласувати не лише смаженим на грилі м'ясом та ковбасками, а й ребрами в маринаді, овочами-гриль, грузинською випічкою. А щоб втамувати спрагу – гостям пропонували не лише лимонад. Також тут можна було випити хмільного напою від місцевого виробника та поласувати смачною медовухою.