Днями у Луцьку зустрілись незвичні колекціонери - кожен із них на зустріч приніс свою добірку стіків з цукром. Зустріч була приурочена 65-літтю винаходу фасування цукру в пакетиках.
Як розповів Суспільному представник асоціації колекціонерів Анатолій Сєрков, основою колекцій є не цукор, а пакетик і зображення на ньому.
"Тут наша збірна колекція. Один має напрямок "залізничні" пакетики, інший – якісь спортивні, автомобільні, є гроші зображені. А взагалі можна і без цукру пакетики", – каже чоловік.
Під час зустрічі колекціонери показували свої альбоми зі стіками цукру. Представник асоціації колекціонерів Анатолій Сєрков зазначив, що пишається своєю колекцією пакетиків цукру, на яких зображені зразки вишивки різних областей України.
Колекціонерів цукру називають "глюкофілами", проте з точки зору лінгвістики назва невдала, – говорить лікар-ендоскопіст Віктор Кузнєцов, який також колекціонує стіки цукру.
"Можна подумати з назви, що це людина, яка зловживає цукром. Але будеш зловживати цукром, то це призведе до діабету, не дай Боже", – зазначив чоловік.
Колекціонерка Наталя Поручник представила сучасні стіки, виготовлені після початку повномасштабної війни в Україні. Загалом у колекції жінки є 324 стіки з різних країн.
"Почала збирати цукор 10 років тому – це пов’язано з народженням моєї донечки, яка народилась зимою. Я багато гуляла, в закладах брала чай, і звернула увагу, що стіки з цукром різнокольорові, цікаві, з малюночками і відтоді почала збирати", – каже жінка.
Під час зустрічі колекціонери оглянули виставку цукрових пакетиків, обмінялися стіками, а також дегустували різні види цукру.
Коментарів немає
Залишити коментар