Під патронатом Ігоря Коцана Україні передали 5 фур генераторів. ВІДЕО

  • Головна
  • ЛАЙФ
  • Під патронатом Ігоря Коцана Україні передали 5 фур генераторів. ВІДЕО
image
Наш Інсайдер / 06.03.2023 / 0 Коментарів

До України з Польщі та Німеччини прямує 5 вантажівок з гуманітарною допомогою від фундації Ukrainehilfe Breitscheid в Польщі та Україні.

Це вдалось реалізувати під патронатом професора, представника фундації в Україні Ігоря Коцана, в рамках проєкту Офісу Президента України, спрямованого на відновлення енергетики країни.

Серед іншого до України прямують сотні генераторів, які встановлять в лікарнях, пунктах незламності та передадуть військовим. Вантаж поїде, зокрема на Херсонщину, Харківщину, в Запорізьку область та на Київщину.

«Загалом приїхали 316 генераторів і всі вони потраплять у різні міста України – там, де вони найбільш потрібні. Найчастіше до лікарень, безпосередньо солдатам, але загалом у всі місця, де можна врятувати чиєсь життя», - зазначив президент Фундації допомоги Україні, професор Генріх Беннер.

Таким чином німецька фундація продовжує підтримувати Україну та її громадян та робить все можливе для порятунку жертв війни.

«Маємо зрозуміти, що це війна, тому українцям потрібне все, що ми маємо. Гігієна, ліки, харчування, речі для дітей – все, що можливо.  Є велика потреба у воді, бо в Україні є багато місць, де її нема», - координатор складу в Жешуві Василь Петрук.

Від початку повномасштабної війни в Україні фундації вдалося відправити вже 80 фур з допомогою. Більшість потрапляє до складу в Жешуві, де коробки перевантажують в українські мікроавтобуси.

«Раніше логістичний центр діяв у Любліні, але згодом його перемістили до Жешува, а це значно спрощує та пришвидшує доставку», - наголосив професор Ігор Коцан.

Загальна вартість допомоги 2 мільйони євро. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *