БУЛО-СТАЛО: показали, як ремонтують дорогу на Волині

image
Оля Коновалова / 09.08.2021 / 0 Коментарів

Автомобільна дорога М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) є однією з найважливіших транспортних артерій Волині.

Відновлювати цей міжнародний автошлях в області розпочали з ділянки з найінтенсивнішим транспортним потоком, що пролягає між містами Ковель та Луцьк, - інформує Служба автомобільних доріг у Волинській області.

«Стартували зі сторони обласного центру і, керуючись маршрутним принципом, рухаємось у напрямку міста залізничників», - йдеться в дописі.

Упродовж 2016-2019 років відремонтували 32,6 км дороги М-19. У 2020 році відновлювали ще понад 42 км, з яких 28 км уже ввели в експлуатацію. Цьогоріч планують завершити ремонт на відтинку від Луцька до Ковеля на всій протяжності.

Ділянка автошляху М-19, що пролягає селищем Голоби, донедавна лишалась єдиною на відтинку Ковель – Луцьк, що потребувала невідкладного ремонту. Через брак фінансування упродовж багатьох років тут не було ніяких ремонтів, окрім так званого ямкового, що лишав по собі «латку на латці». Із часом й він став нерезультативним. Відтак, стан покриття дороги у Голобах та підходах до селища водії небезпідставно порівнювали з марсіанськими кратерами.

Та це вже в минулому – з червня й на цьому відрізку запрацювала дорожня техніка і вже сьогодні від вибоїн не лишилось й сліду.

Тепер ця 6-кілометрова ділянка, встелена першим шаром асфальту, а під ним укладена міцна багатошарова основа нового дорожнього одягу.

Згодом ще влаштують верхній шар дорожнього покриття зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші. А поки проводять інші ремонтні роботи – облаштовують засоби заспокоєння руху, влаштовують дренажні системи тощо.

Ділянку автошляху М-19 у селищі Голоби ремонтує підрядне підприємство ТзОВ «Автомагістраль-Південь».

Проміжний результат роботи дорожників – на порівняльних світлинах.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *