Депутата від «За майбутнє» взяли під варту через підкуп топпосадовців

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Депутата від «За майбутнє» взяли під варту через підкуп топпосадовців
image
Назар Тарадюк / 28.11.2023 / 0 Коментарів

 

Вищий антикорупційний суд 28 листопада арештував депутата від групи "За Майбутнє" Сергія Лабазюка із заставою у 40,2 млн грн.

Якщо Лабазюк не внесе заставу, то проведе різдвяні свята у СІЗО, адже йому обрали запобіжний захід на два місяці тримання під вартою (до 21 січня 2024 року), - інформують у Центрі Протидії Корупції.

"Але судячи з того, як швидко внесли застави нардеп Одарченко, голова Держспецзв'язку Щиголь та забудовник Копистира, у нас немає сумнівів у тому, що і Лабазюк знайде потрібні 40 млн грн", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у серпні 2023 року Лабазюк, який також володіє будівельним та аграрним бізнесом, звернувся до високопосадовця Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 млрд гривень. За це пообіцяв «винагороду» у 3-5% від вартості кожного підряду.  Для узгодження подальших домовленостей депутат залучив директора компанії, вказують у НАБУ. 

Уже після надходження 50 млн гривень за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України депутат через довірену людину намагався передати топпосадовцю Державного агентства відновлення обіцяний відсоток, зазначили правоохоронці. 150 тисяч доларів передавали у китайській шкатулці на паркінгу одного зі столичних супермаркетів.  

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *