«Ігор Палиця, перестаньте піаритись на війні!», – журналіст. ВІДЕО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Ігор Палиця, перестаньте піаритись на війні!», – журналіст. ВІДЕО
image
Наш Інсайдер / 09.04.2022 / 0 Коментарів

Волинський журналіст Святослав Лесюк звернувся до нардепа від Луцька, лідера партії «За майбутнє»  Палиця Ігор Петрович із закликом перестати піаритися на війні.

«На вулицях Луцька нині багато патріотичних білбордів. І це правильно. Це підіймає настрій людей, не дозволяє панікувати, вселяє впевненість у нашу перемогу.

Але… Ось гляньте на ці два рекламні щити. Оцей показує бойовий дух наших оборонців, змушує ворога тремтіти, якщо він його побачить.

А що символізує оцей? Піар депутата Волинської обласної ради від партії «За майбутнє»?

Я зарікався не говорити під час війни про політику. Закликав не піаритися на війні політиків. Не чують.

Хто не знає, на білборді – Олександр Тиводар – у мирному житті керівник воєнізованого формування «Варта порядку», такої собі приватної армії нардепа Ігоря Палиці.

Сьогодні воно у складі Тероборони Волині. Але про Тероборону тут ані слова.

Натомість емблема громадського формування «Варта порядку». Того самого, на утримання якого ще до війни з бюджету Луцької міської ради передбачили 700 тисяч гривень.

І пряма мова Тиводара, яка видає ворогу кількісний склад захисників Луцька.

Хоча насправді не видає. Захисників у рази більше. Це просто Тиводар вирішив попіаритися.

Те саме він робив в етері телемарафону загальнонаціональних телеканалів, на включенні саме «рідного» йому каналу олігарха Коломойського «1+1».

Ще й звинувачував попередню владу, що його незаслужено переслідували.

Я просив уже якось: хлопці, перестаньте піаритись на війні, зводити особисті рахунки, починати політичні ігрища.

Як почалася війна, 10 днів була тиша. Армія відбивала атаки окупантів, товстосуми поховалися, а патріоти стояли в чергах у військкомати.

Ще 3 березня я розмістив у фейсбуці мем із запитанням, а де ж наш нардеп від Луцька, лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця?

 

І тільки 7 березня, на 11-й день війни Ігор Палиця письмово відповів на запитання «Радіо Свобода», де він.

Ось ця відповідь. Дослівно:

«Я в Україні. Нікуди не виїжджав і не збираюся... Мій Фонд вже виділив 30 мільйонів гривень на закупівлю гуманітарної допомоги, співпрацює з нашими партійцями (представниками партії «За майбутнє» – ред.), які в Гостомелі вивозять наших людей або ж завозить їм їжу.
Тобто ми всі працюємо: партійці, депутати – на округах, в областях. Просто ніде не хочемо цього піарити».

Я особливо хочу виділити оці останні слова.

Ігор Палиця, звертаюся до вас.

Я не знаю, в якому ви підвалі зараз: українському, ізраїльському, швейцарському. Це не суть важливо.

Сидите собі, то сидіть. Але не брешіть!

Бо починаючи з 5 березня ви чи хтось від вашого імені на вашій сторінці у фейсбуці тільки те й робить, що піарить фонд вашого імені.

Те саме щоденно роблять підконтрольні вам місцевий телеканал та інтернет-ресурс.

Не перестає піарити вас мер Луцька Ігор Поліщук, згадуючи, як фонд вашого імені годує переселенців.

Ігор Палиця!

Дайте команду своїм служкам перестати згадувати ваше ім’я, перестаньте піаритись на війні.

Чи вам згадати, як ви сховалися, коли за 2 дні до війни – 22 лютого 2022 року, Верховна Рада України засуджувала визнання Росією т. з. ДНР і ЛНР. Ви та Івахів.

Чи вам згадати, як ви голосували за Харківські угоди, які відкрили путіну дорогу до захоплення криму і окупації України?

Чи ваше голосування за мовний закон Ківалова-Колісніченка, який мав зробити українську мову в Україні другосортною?

Чи вам згадати, як ви захищали свого патрона Коломойського, який заявляв від імені України (наголошую) про готовність взяти в росії 100 мільярдів доларів в обмін на відмову співпрацювати з НАТО і цивілізованим світом?

Який заявляв, що «російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави. Ваше НАТО бруднитиме штани і купуватиме памперси».

Ось пряма цитата Коломойського з інтерв’ю «Нью-Йорк Таймс» 13 листопада 2019 року:

«Вони (росія – ред.) все одно сильніші. Ми повинні покращити наші відносини. Люди хочуть миру, гарного життя, вони не хочуть воювати. А ви – Америка – змушуєте нас воювати, навіть не даючи нам коштів на це", – сказав Коломойський, порівнюючи силу Москви з можливостями України.

Ігоре Петровичу, вам згадати, як ви зверталися до президента Зеленського, щоб він, як його кіношний герой, послав МВФ в ж*пу, тобто розвернувся в бік росії?

Чи згадати, як ви послідовно воювали проти Заходу? Мовляв, Україна сама собі тут розбереться.

Ага, розбереться, взявши 100 мільярдів доларів у Росії і здавшись їй без бою!

Скріншот уривка інтерв'ю Палиці виданню "Левый берег". 1 червня 2020 року

І не треба нам тут ще розказувати, що Коломойський, мовляв, рятував Україну у 2014 році.

Він рятував свій бізнес і награбовані за десятки років у держави Україна мільярдні статки. Саме тому він фінансував добровольчі батальйони.

Розуміючи це, з ним попрощались його колишні соратники Філатов і Корбан. Вони сьогодні стоять на сторожі рідного міста Дніпро.

А де ви з вашим Коломойським? Підгузки для переселенців закуповуєте?

Собі підгузки купіть!

Р.S. Через день після цього виступу, в четвер, 31 березня, Ігор Палиця прибув до Луцька і засвітився на підконтрольному йому місцевому телеканалі й інтернет-ресурсі.

Водночас і користувачі волинського сегменту мережі Facebook дорікнули Ігорю Палиці, що він створив військове формування, щоб втримати владу.

Одягнув її, видав зброю (є навіть Джавеліни і Стінгери), подарував бронемашини. Багато з тих, хто пішов туди захищати рідний край не знає основної цілі цього формування. Війна закінчиться і у народу з'явиться багато питань до теперішньої влади і до тих,  хто її привів. Так от щоб втримати ту владу і потрібне військове формування, яке між народом і «спонсором» навряд чи вибере народ! 
Для тих, хто вірить в безкорисливість Палиці скажу, що бізнесмен ніколи не робить нічого, що не принесе йому прибуток прямо чи опосередковано. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *