Ноутбук кожному вчителю – волинські освітяни отримали новеньку техніку

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Ноутбук кожному вчителю – волинські освітяни отримали новеньку техніку
image
Оля Коновалова / 03.12.2021 / 0 Коментарів

1-2 грудня навчальні заклади області отримали наступну партію комп’ютерної техніки в рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації України. Загалом волинські школи отримали вже 1277 ноутбуків.

Про це повідомляють на сайті Волинської облдержадміністрації.

До слова, Волинь – одна з перших областей, які провели державні закупівлі ноутбуків у рамках національного проекту «Ноутбук кожному вчителю». Загалом закуплено 2045 ноутбуків.

Слід зазначити, що, згідно з умовами тендеру, доставку комп’ютерної техніки у навчальні заклади здійснює безпосередньо постачальник. Відтак, у зв’язку з фінансовими та часовими затратами, яких потребує доставка техніки у населені пункти області, ноутбуки доставляються у школи партіями.

Нагадаємо, що першу партію техніки освітні заклади Волині отримали на минулому тижні. Протягом 1-2 грудня постачальник здійснив поставку другої партії ноутбуків у кількості 566 одиниць. Загалом волинські школи отримали вже 1277  ноутбуків.

За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації, усі ноутбуки, закуплені в рамках проекту, повинні бути доставлені у навчальні заклади області до 10 грудня. Відтак, поставка решти одиниць комп’ютерної техніки очікується на наступному тижні.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *